Çarşamba, Mayıs 29, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaBAEHale Eğitim Grubu '2024 Yıllık Ivy Insider' Etkinliğine Ev Sahipliği Yapacak

Hale Eğitim Grubu ‘2024 Yıllık Ivy Insider’ Etkinliğine Ev Sahipliği Yapacak

Hale Education Group, 19 Mayıs’ta prestijli Sofitel Downtown’da gerçekleşecek olan merakla beklenen 2024 Yıllık Ivy Insider etkinliğini duyurmaktan heyecan duyuyor. Şimdi 12. yılında, etkinlik, mezun olan yaşlıların ve küresel üniversite uzmanlarının kabul yolculuklarından paha biçilmez bilgiler paylaştığı ilham verici bir dizi konuşma ve tartışma vaat ediyor. Katılımcılar, ilgi çekici panel tartışmaları, etkileşimli Soru-Cevap oturumları ve bilgilendirici ara odaları ile zenginleştirici bir deneyim bekleyebilirler.

Mevcut ve aday öğrenciler ve veliler, iyi seçilmiş bir akademik profil oluşturmanın, dengeli bir üniversite listesi oluşturmanın ve güçlü bir kişisel ifade yazmanın önemi üzerine tartışmalara katılmayı dört gözle bekleyebilirler.

Brown Üniversitesi’ne kabul edilen hevesli bir yazılım geliştiricisi, Stanford Üniversitesi’nde gelecekteki bir Ekonomi Uzmanı ve UC Berkeley’in yılda yalnızca 50 öğrenciyi kabul eden prestijli MET programına kabul edilen gelecek vaat eden bir teknoloji girişimcisi de dahil olmak üzere bir sonraki akademik çabalarına başlamaya hazır örnek öğrencilerden ilk elden bakış açıları kazanın.

Hale’in kurucusu ve CEO’su Peter Davos, “Bu, genç öğrencilere ABD’deki en üst düzey okullara kabul edilme şanslarını nasıl artıracakları ve ebeveynler için bu süreçte onları en iyi nasıl destekleyecekleri konusunda çok önemli rehberlik yaymak için bir forum” dedi.

Bu başvuru döngüsünde Hale öğrencileri Stanford, Columbia, Brown, UPenn, Johns Hopkins, Northwestern, McGill, Oxford, Imperial, LSE ve daha pek çok ülkeden kabul aldı. Bu başvuru döngüsünün son derece rekabetçi olduğu göz önüne alındığında, öğrencilerimize yalnızca bu yıl 33 milyon Dh’nin üzerinde liyakate dayalı burs verildi. Bu, Hale’nin on yıldan uzun bir süre önce kuruluşundan bu yana toplam burs tutarını yaklaşık 270 milyon Dh’ye getiriyor.

Çevrimiçi kayıt olun: bit.ly/IvyInsider2024 . Boşluklar sınırlıdır.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Haber'e Reklam Ver

En Son Eklenenler

Son yorumlar