Perşembe, Haziran 27, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaEğlenceHarry Potter Serisinin Göstericisi, Yönetmen Açıklandı

Harry Potter Serisinin Göstericisi, Yönetmen Açıklandı

Hbo’nun merakla beklenen Harry Potter dizisi, göstericisi ve yönetmeninin duyurulmasıyla önemli bir adım attı.

Hbo’nun Ardıllığı ve Karanlık Materyalleri üzerine yaptığı çalışmalarla tanınan Francesca Gardiner, yazar ve şovmen olarak görev yaparken, Game of Thrones ve bölümlerini yönetmesiyle tanınan Mark Mylod> Ardıllık , birden çok bölümü yönetecektir.

Hem Gardiner hem de Mylod, hbo’nun beğenilen dizisine katkılarından dolayı Emmy ödülleri kazanarak deneyimlerini ve övgülerini projeye getiriyor.

Gardiner’in önceki projeleri arasında Killing Eve ve The Rook‘ta krediler üretilirken, Mylod ayrıca The Last of Us ve Shameless gibi şovlara da yönetmenlik yaptı.

The Hollywood Reporter’a göre, başlangıçta HBO Max için planlanan Harry Potter serisi, Warner Bros. Discovery’nin daha geniş içerik stratejisiyle uyumlu olarak onu bir HBO orijinali olarak konumlandırmak için stratejik bir hamlenin parçası.

Bu vardiya, dizinin kablo kanalında yayınlanmasının yanı sıra HBO Max’te yayınlanacağını görecek.

JK Rowling’in sevilen fantastik dizisinin “sadık bir uyarlaması” olarak tanımlanan şov, Hogwarts’ın büyülü dünyasında ve büyüleyici karakterlerinde yeni nesil hayranlara liderlik edecek yeni bir oyuncu kadrosunu tanıtacak.

Hollywood Reporter’a göre, daha önce Daniel Radcliffe, Emma Watson ve Rupert Grint tarafından canlandırılan ikonik rollerin döküm detayları daha sonraki bir tarihte açıklanacak.

Warner Bros. Discovery CEO’su David Zaslav, Rowling’in edebi evreninin özünü yakalamayı ve ekranda yeni hikaye anlatma fırsatlarını benimsemeyi amaçlayan dizinin 2026’daki ilk çıkışı için geçici bir hedef belirledi.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar