Perşembe, Haziran 20, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaDubai Haber AğıInfluencer Pazarlama Ajansı Grynow, BAE ile Küreselleşiyor

Influencer Pazarlama Ajansı Grynow, BAE ile Küreselleşiyor

Günümüzün sosyal medyayı seven dünyasında, insanlar diğer insanlarla bağlantı kurmayı, fikirlerini paylaşmayı ve gerçek yorumlar almayı sever. Birçok insan kilit kanaat önderleri haline geldi ve diğer insanları ürün ve hizmetler konusunda eğitti. Bu kişiler influencerlar olarak bilinir.

Markalar, ürünlerini daha iyi konumlandırmak için bu etkileyicileri işe alıyor!

Grynow, büyük bir sıçrama yapan lider şirketlerden biridir. Hindistan’daki kazanan etkileyici pazarlama stratejileri şimdiden Hintli izleyicilerin kalbini kazandı ve şimdi Grynow bunları tüm dünyada kullanmaya hazır! Grynow küreselleştikçe, yalnızca etkileyici pazarlama için yeni bir standart belirlemekle kalmıyor, aynı zamanda markanın sürekli gelişen dijital ortamda farklı bir kitleyle nasıl bağlantı kurduğunu da yeniden tanımlıyor.

Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) iş dünyasında patlama yaşıyor. Herkes bir parça turta ister ama sen nasıl öne çıkıyorsun?

Grynow, yardımcı olabilecek bir influencer pazarlama şirketidir!

BAE’de kelimeyi yaymak için markaları sosyal medya etkileyicileriyle buluşturuyor. Grynow, Hindistan’da Sony, Amazon, Puma, Oneplus, Kotak, Paytm, Kotak Mahindra, Groww Uygulaması ve daha fazlası dahil olmak üzere 1500’den fazla birinci sınıf marka ile çalıştı!

BAE’de Grynow zaten Nyaka gibi markalarla çalıştı. BAE pazarındaki erişimini genişleten ve köklerini güçlendiren Grynow, doğru seçim olduğunu kanıtlıyor. Önde gelen etkileyici pazarlama ajansı, her tür ve ölçekte işletme için etkili kampanyalar oluşturmak üzere güçlü bir etkileyici ağa, pazarlama stratejistlerine, içerik oluşturuculara, senaryo yazarlarına, vizyonerlere vb. Sahiptir. Bu makale, Grynow’un nasıl çalıştığını ve markanızın bu geniş etkileyici pazarlama endüstrisinde parlamasına nasıl yardımcı olabileceğini açıklıyor.

Dubai’nin önde gelen İnfluencer Pazarlama Şirketi Grynow Markalara Nasıl Yardımcı Olabilir?

Grynow’un Bae’ye genişlemesi burada iş için büyük bir anlaşma! Dubai ve genel olarak BAE, havalı fikirler, farklı kültürler ve ticaret için bir yuvadır. Kurarak Grynow.ae şirket, ınfluencer marketing konusunda dünya standartlarında uzmanlığı kullanıma hazır bir pazara taşıyor.

Bu genişleme neden bir oyun değiştirici? Yeni başlayanlar için BAE, dünyadaki en yüksek sosyal medya penetrasyon oranlarından birine sahip ve onu etkileyici pazarlama için verimli bir zemin haline getiriyor. Birleşik Arap Emirlikleri’ndeki Grynow ile yerel işletmeler artık daha önce ulaşılamayan en iyi etkileyici pazarlama stratejilerini kullanabilirler. Grynow, BAE pazarını iyi tanıyor ve dünya çapında çalıştıkları için, insanların bağlantı kuracağı BAE’nin en iyi etkileyici pazarlama kampanyalarını oluşturabiliyorlar. Her kampanyanın yalnızca dikkat çekmesini değil, aynı zamanda somut ve gerçek sonuçları da yönlendirmesini sağlamak için kültürel duyarlılık ve en son teknolojinin bir karışımını getiriyorlar.

Grynow’un Dubai’deki Kapsamlı Etkileyici Pazarlama Hizmetleri

Grynow, Birleşik Arap Emirlikleri’ndeki etkileyici pazarlama hizmetleri için tek adresinizdir. Grynow’un bir bölümü olan Grynow Media FZ LLC, Dubai’deki en iyi etkileyici pazarlama ajansı olarak duruyor. Markaların başarılı olmasına yardımcı olan 8 yılı aşkın deneyime sahip. Grynow, markalara benzersiz performans, ölçülebilir yatırım getirisi ve güven sağlamak için veriye dayalı stratejiler ve son teknoloji araçlar kullanır.

● TikTok Influencer Marketing: Dubai’nin en büyük TkTok ınfluencer marketing işletmesi olarak 300 milyondan fazla ınfluencer’dan oluşan bir ağa ve sekiz yıldan fazla deneyime sahiptir.

● İnstagram Etkileyici Pazarlama: Grynow Media, BAE, Orta Doğu ve gcc’de İnstagram etkileyici pazarlama ajansıdır. Dubai’nin dinamik kültürünün ve eklektik ahlakının karmaşıklığını anlıyorlar, bu da bu popülasyonları hedef alan ve marka etkisini artıran İnstagram kampanyalarıyla sonuçlanıyor.

● YouTube Etkileyici Pazarlaması: Grynow, şirketlere kapsamlı YouTube etkileyici pazarlama hizmetleri ve çözümlerinin yanı sıra verimli YouTube reklamları tasarlama konusunda engin uzmanlık sağlar.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar