Çarşamba, Mayıs 29, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaSporKriketIPL 2024: Stubbs, Delhi'nin Zayıf Playoff Umutlarını Canlı Tutuyor

IPL 2024: Stubbs, Delhi’nin Zayıf Playoff Umutlarını Canlı Tutuyor

Abishek Porel ve Tristan Stubbs’tan ateşli elliler, Delhi Başkentlerinin IPL ligi aşamasını Salı günü 19 koşuya kadar Lucknow Super Giants’ı yenerek en yüksek seviyeye çıkarmalarına yardımcı oldu.

Galibiyet, Rishabh Pant liderliğindeki Delhi’yi 14 maçta 14 puana çıkardı ve teknik olarak T20 turnuvasının playofflarına ulaşmak için karışımda kaldılar, ancak negatifte bir koşu oranı şanslarını zayıf tutuyor.

KL Rahul liderliğindeki Lucknow’un oynayacağı bir maçla 12 puanı daha var ve umutları bir ipte asılı.

Sonuç, masa topçularının yanında final four’a giren ikinci takım olan Rajasthan Royals için bir playoff noktasını doğruladı Kalküta Şövalye Binicileri.

İlk dört takım playofflara çıkıyor. Final 26 Mayıs’ta Chennai’de yapılacak.

Solak Porel, Stubbs, yüksek skorlu ev sahaları Arun Jaitley Stadyumu’nda ilk vuruşa davet edildikten sonra Delhi’yi 208-4’e yönlendirmek için 25 toptan yenilmemiş bir 57’yi parçalamadan önce 58’i vurdu.

Ishant Sharma bowling hücumunu üç erken kaleyle yönetti, çünkü Delhi, 61’i parçalayan Nicholas Pooran’ın yiğit vuruşlarına ve yenilmemiş 58’i vuran Arshad Khan’a rağmen Lucknow’u 189-9 ile sınırladı.

“Pooran, sahip olduğu kalibreyle bize zor zamanlar yaşatıyordu. Ama bazı planlarımız vardı. Sezona çok umutla başladık ama sakatlıklar, inişler ve çıkışlar oldu “dedi.

“Ama bir franchise olarak her zaman şikayet edemezsiniz; Sahip olduklarınızdan faydalanmanız gerekir… Kontrol edebileceğiniz bazı şeyler var, ama yapamayacağınız bazı şeyler var. ”

Daha önce Delhi, bir ördek için hücum açacağı Jake Fraser-Mcgurk’u kaybetti, ancak 38’i vuran Porel ve Shai Hope, büyük toplamın temellerini atmak için 92 koşu yaptı.

Delhi, Porel, Hope’u kaybettikten sonra ortada kekeledi ve ardından yavaş aşırı hız nedeniyle tek maçlık yasaktan döndükten sonra 33 yapan Pant’i düzenli aralıklarla kekeledi ve Lucknow bowling oyuncuları koşu akışını kontrol etti.

Ancak Stubbs’ın başka fikirleri vardı ve Delhi’yi 200’ü geçerek kovmak için dört ve altılı bir telaş ile karşılık verdi, çünkü son üç hamle Lucknow’a 45 koşuya mal oldu.

Lucknow, pace’in öncüsü Ishant, beş kişilik Rahul’u ve 12 kişilik Quinton de Kock’u üç kez devirdikten sonra erken darbeler aldı.

Marcus Stoinis, döndürücü Axar Patel’den Pant tarafından şaşkına döndü ve Ishant, Lucknow’un 44-4’e kaymasını sağlamak için tekrar vurdu.

Stubbs, Pooran ile 27 kişilik bir ortaklığı sona erdirmek için ımpact yerine Ayush Badoni’yi altıya geri gönderirken, dönüşü ile saymayı başardı.

Solak Fakir, altı ayak ve dört altıyla bağlanmış 27 top vuruşunda kovalamacayı sürdürmeye çalıştı, ancak 12’sinde ayrıldığında yapılması gereken çok şey bıraktı.

Sekiz numara Arshad daha sonra Delhi’yi korkutmak için 25 topta ilk T20 50’sini yükseltirken geç hücumuyla geri dönüş umutlarını artırdı.

Arshad, suçlamaya devam ederken ortaklarını kaybetmeye devam etti, ancak sonunda talep oranını karşılayamadı.

“40’lar boyunca kapının aynı kaldığını hissediyorum. Jake & amp; apos;i ilk işe aldığımızda, iyi başladık. Ama küçük kapılar düştüğünde bile sert gelmeye devam ediyorlar: LSG kaptanı Rahul dedi.

“Bence 200 eşit bir skordu ve onu kovalamalıydık. Sezon boyunca bizim için sorun bu oldu – powerplay’de küçük kapıları kaybediyoruz.”

Kısa puanlar:

Delhi Başkentleri, Lucknow Süper Devlerini 19 koşuyla yendi.

Delhi Başkentleri 208/4 20’de (Abhishek Porel 58, Tristan Stubbs 57 dışarıda değil; Naveen ul Haq 2/51)

Lucknow Süper Devler 189/9’da 20 kez (Nicholas Pooran 61, Arshad Khan 58: Ishant Sharma 3/34).

Çarşamba günkü maç:

Rajasthan Kraliyetleri vs Pencap Kralları

Guwahati’nin

6 pm BAE Zamanı

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Haber'e Reklam Ver

En Son Eklenenler

Son yorumlar