Çarşamba, Mayıs 29, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaAvrupaKafesimden Çıkmama İzin Verildi, Kral Charles Ziyaret Sırasında Şaka Yapıyor

Kafesimden Çıkmama İzin Verildi, Kral Charles Ziyaret Sırasında Şaka Yapıyor

Kral Charles, Perşembe günü İngiliz hükümdarının kanser teşhisinden sonra kamu görevlerine dönmesinden bu yana en son görevinde bir askeri eğitim kolejini ziyaret etmesiyle “kafesinden çıkmasına” izin verildiğine şaka yaptı.

“Sizi şaşırttığım için özür dilerim, ancak bu fırsat ortaya çıktığında ve kafesimden çıkmama izin verildiğinde gelip görmek istedim” dedi askerlere, güney İngiltere’deki 3 Kraliyet Askeri Mühendislik Okulu’nda personel ve aileleriyle tanışırken.

Buckingham Sarayı, 75 yaşındaki kralın halkın karşı karşıya olduğu görevlere geri dönmesi için “büyük ölçüde teşvik edildiğini” söylerken, yeğeni Peter Phillips bir TV röportajında amcasının iyileşme hızından dolayı hayal kırıklığına uğradığını söyledi.

Ziyaret, Çarşamba günü Buckingham Sarayı’ndaki ilk yıllık bahçe partisine ev sahipliği yaptıktan iki gün sonra kralın ikinci nişanıydı. Ancak bu nişan, bu hafta Kaliforniya’daki evinden İngiltere’ye nadir bir yolculuk yapan genç Prens Harry’yi göremediği anlamına geliyordu.

Harry’nin sözcüsü, Charles ile yabancılaşmış oğlu arasında bir yeniden birleşmenin “majestelerinin tam programı nedeniyle mümkün olmayacağını” söyledi.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Haber'e Reklam Ver

En Son Eklenenler

Son yorumlar