Perşembe, Haziran 20, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaDubai Haber AğıLife Pharmacy'nin 7 Günlük Süper Satışı Ezici Bir Tepki Kazanıyor!

Life Pharmacy’nin 7 Günlük Süper Satışı Ezici Bir Tepki Kazanıyor!

Birleşik Arap Emirlikleri’ndeki en büyük eczane ağı olan Life Pharmacy, merakla beklenen Süper Satışın başlamasıyla birlikte faaliyet gösteriyor.

Dubai, 3 Günlük Süper Satış Mayıs baskısına hazırlanırken, en büyük katılımcı perakendeci olan Life Pharmacy, tüm sağlık ihtiyaçları için en iyi fırsatları sunuyor. Life Pharmacy, son birkaç gün içinde rekor kıran ayak sesleri ile 7 Günlük Süper Satışa ezici bir yanıt verdi.

Artan sıcaklıklar ve kavurucu sıcaklarla birlikte güneş bakımı ve cilt bakımı ihtiyaçları hızla artıyor. Life Pharmacy, stok yapmak ve kendinizi yaza hazırlamak için 1 Satın Al 1 fırsatla en iyi markaları sunuyor.

Müşteriler, Cilt Bakımı, Güneş Bakımı, Spor Beslenmesi, Vitaminler ve Beslenme, Anne ve Bebek ve Kişisel Bakım dahil olmak üzere çeşitli kategorilerde özel teklifler sunan 2 Haziran’a kadar yılın en büyük satışından yararlanabilir.

Bu Alışveriş Festivali, La Roche Posay, Vichy, Bioderma, Pharmaceris, Soskin, Sunshine Nutrition, Trister ve daha pek çok markada rakipsiz fırsatlar vaat ediyor.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar