Cuma, Haziran 28, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaTakviyelerLiv Digital Bank ’Para Yatırma Oyunu' Başlattı

Liv Digital Bank ’Para Yatırma Oyunu’ Başlattı

Birleşik Arap Emirlikleri’nin MENAT (Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Türkiye) bölgesinde lider bir bankacılık grubu olan Emirates NBD tarafından başlatılan ilk ve en büyük dijital bankası olan Liv, müşterilerin yüzde 10’a varan faiz oranlarını artırabilecekleri oyunlaştırılmış bir sabit mevduat olan Game On Deposit’i tanıttı.

Müşteriler bir ‘Para Yatırma Oyunu’ açabilir ve 2024 Avrupa Futbol Turnuvasını kazanacağına inandıkları bir takım seçebilirler. Seçilen takım kazanırsa, sabit mevduattan yüzde 10 faiz kazanacaklardır. Takım yarı finale çıkarsa faiz oranı yüzde 5 olacak. Aksi takdirde yüzde 2,3 piyasa faizi alacaklar. Gerekli minimum sabit depozito miktarı, dört aylık bir görev süresi için 5.000 Dh’dir. Ek olarak, müşteriler favori takımlarına teklif vermek için istedikleri sayıda sabit mevduat açabilirler.

Bu yenilikçi teklifler sayesinde, Emirates NBD tarafından Liv Digital Bank, yarım milyondan fazla müşteriyi veya BAE’deki bankalanabilir nüfusun yaklaşık yüzde 10’unu satın aldı ve bu da onu küresel bir vaka çalışması ve inovasyon ve güvenin nasıl bir araya getirilebileceğinin bir örneği haline getirdi. üstel değer yaratmak için birlikte çalışın.

Liv Digital Bank, Asyalı Bankacı tarafından ‘Orta Doğu ve BAE’nin En iyi Dijital Bankası – 2024’, ‘Yılın MENA Dijital Bankası’ ve ‘BAE’nin En iyi Dijital Bankası’ ödüllerine layık görülerek bölgenin önde gelen dijital bankası konumunu sağlamlaştırmaya devam etti. 2024’te MEED — Mena Bankacılık Mükemmellik Ödülleri.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar