Çarşamba, Temmuz 3, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana Sayfaİş DünyasıİşletmeLüks seyahat için artan talebi Karşılamak için Yeni Hizmet

Lüks seyahat için artan talebi Karşılamak için Yeni Hizmet

Writer Relocations ve Private Jet Charter, KİK bölgesinde yer değiştirme hizmetleri sağlamak için yeni bir ortaklık duyurdu.

Raporlara göre, küresel lüks seyahat pazarının 2019 yılında 1.155 milyar dolar değerinde olduğu ve 2026 yılına kadar 1.614 milyar dolara ulaşacağı tahmin ediliyor. Varlıklı bireyler, yer değiştirme çabalarında rahatlığı, konforu ve münhasırlığı tercih ettiklerinden, benzersiz ihtiyaçlarına göre uyarlanmış birinci sınıf yer değiştirme hizmetlerine artan bir talep vardır. Writer Relocations ve Private Jet Charter arasındaki bu işbirliği, sektördeki mükemmellik standartlarını yeniden tanımlayan lüks yer değiştirme deneyimleri sunarak talebi karşılamayı amaçlıyor.

Özel Jet Kiralama CEO’su ve Genel Müdürü Hugh Courtenay, Yazar Yer Değiştirmeleriyle işbirliği yaparak hizmetlerini KİK bölgesi müşterilerine genişletmenin önemini vurgulayarak bu duyguları yineledi. “Private Jet Charter’da kişiselleştirilmiş seyahat deneyimlerinin önemini anlıyoruz. Writer Relocations ile ortaklık kurmak, uzmanlığımızı GCC bölgesinde yer değiştirme hizmetleri arayan müşterilere genişletmemize olanak tanır. Birlikte, lüks yer değiştirme deneyimlerini yeniden tanımlamayı hedefliyoruz.”

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar