Perşembe, Haziran 20, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaDubai Haber AğıLulu, Al Ain'de Yeni Hipermarket Açtı

Lulu, Al Ain’de Yeni Hipermarket Açtı

BAE’nin bahçe şehri olarak bilinen Al Ain şehri, perakende devi Lulu Group’un ülkenin doğu bölgesindeki ayak izini genişletmeye devam etmesiyle 16. Lulu Hipermarketini ağırladı.

BAE Federal Ulusal Konseyi’nin eski üyesi Dr. Şeyh Salem BalRakkad Al Ameri, Sanaiya’daki Al Ajayiz’deki hipermarketin açılışını Lulu Group CEO’su Seyfi Rupawala ve LuLu Group icra direktörü Eşref Ali M. A ve diğer ileri gelenlerin huzurunda yaptı.

“LuLu markasının çeşitli banliyölerde ve uzak bölgelerdeki alışveriş yapanların kullanımına elverişli olmasını sağlamak ve uzun mesafelere seyahat etme ihtiyacını ortadan kaldırmak sürekli olarak politikamız olmuştur. Bu taahhüdün bir parçası olarak, önümüzdeki yıl sonuna kadar Al Ain’de üç ek mağaza daha açmayı planlıyoruz. Bunlar Al Quaa, Souq Zafran ve Al Yaher’de yer alacak ve şehir sınırlarının ötesinde ikamet eden sadık müşterilerimize hizmet verecek “dedi.

Ayrıca Lulu grup direktörü Salim MA, Shaji Jamaludheen, Lulu Al Ain bölge müdürü, Unni Krishnan, bölge müdürü ve diğer üst düzey yetkililer de hazır bulundu.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar