Cuma, Haziran 21, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaAvrupaMahkeme, Londra'da Terk Edilen Üç Yenidoğanın Hepsinin Akraba Olduğunu Açıkladı

Mahkeme, Londra’da Terk Edilen Üç Yenidoğanın Hepsinin Akraba Olduğunu Açıkladı

Bir mahkemeye göre, bu yılın başlarında Londra’da dondurucu koşullarda terk edilmiş bulunan yeni doğmuş bir bebeğin, önceki yıllarda da benzer koşullarda terk edilmiş iki kardeşi olduğu söylendi.

Hastane personeli tarafından Bebek Elsa olarak adlandırılan kız, Ocak ayında doğu Londra’da acil servisleri uyaran bir köpek gezdiricisi tarafından bir alışveriş çantasının içinde havluya sarılmış olarak bulundu.

DNA testi o zamandan beri, 2017 ve 2019’da İngiltere’nin başkentinin aynı bölgesinde keşfedilen Bebek Harry ve Bebek Roman olarak bilinen bir erkek ve kız kardeşi olduğunu gösterdi.

Çocukların ebeveynleri henüz tanımlanmadı ve Londra Büyükşehir Polisi kimliklerini takip etmek için çalışıyor.

Pazartesi günü bir aile mahkemesi hakimi, davalarla ilgili ayrıntıların açıklanmasını onayladı ve “adaletin açıklığı” çıkarları doğrultusunda küçükler ve aile meseleleriyle ilgili normalde katı raporlama kısıtlamalarını kaldırdı.

Yargıç Carol Atkinson, iki İngiliz medya kuruluşunun üç kardeş arasındaki bağlantıyı bildirmesi için başvuruda bulunarak, “Bu hikayeyi bildirmede açık bir kamu yararı var” dedi.

Harry ve Roman – gerçek isimleri değil – o zamandan beri evlat edinilirken, Elsa’nın gelecekteki bakımı henüz tamamlanmadı.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar