Çarşamba, Mayıs 22, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaSporMbc Action ve Shahid'de Pfl Mena Etkinliğini İzleyin

Mbc Action ve Shahid’de Pfl Mena Etkinliğini İzleyin

En hızlı büyüyen ve en yenilikçi spor ligi olan Profesyonel Dövüşçüler Ligi, bu Mayıs 10’te Riyad’daki prömiyer PFL Mena etkinliği MBC Action ve Shahid’de yayınlanacak.

PFL Mena Sezonu, Riyad’daki Yeşil Salonlardan canlı yayınlanacak ve Tüy Siklet ve Ufak Siklet bölümlerinde aksiyona yer verecek. Sınırlı biletler hala şu adresten edinilebilir: WeBook.com web sitesi ve başvuru burada.

PFL Mena: Riyad, bölgenin en iyi savaşçılarının yer aldığı heyecan verici dört etkinliklik bir spor sezonu formatının ve SRJ Sports Investments (“SRJ”) ile çığır açan bir girişimin ilk taksiti olacak.

Tarihi dövüş kartında, PFL Playoff galibiyeti ve gelişmiş formatta yarışan Tüy Siklet ve Ufak Siklet bölümlerinde en iyi Orta Doğu ve Kuzey Afrikalı savaşçılar yer alacak.

Kartın başında, Fas’ın Taha Bendaoud’unu Tüy Ağırlıklı bir ana etkinlikte ele geçiren Krallığın kendi Abdullah “Azrail” El-Kahtani olacak. Ortak ana etkinlikte Iraklı savaşçı yer alıyor, Ali Taleb Ürdün’ün Nawras Abzakh’ı ufak tefek bir hesaplaşmada karşılayacak.

PFL, mma’da spor sezonu formatına sahip, bireysel dövüşçülerin her yıl normal sezonda, playofflarda ve şampiyonada yarıştığı tek organizasyondur. PFL ve Bellator’un birleşik kadrosu, kendi ağırlık sınıflarının ilk 25’inde bağımsız olarak dünya sıralamasında savaşçılarının% 30’una sahiptir.

PFL, spor için geniş bir küresel vizyona sahiptir ve PFL Avrupa, PFL Mena ve geliştirilmekte olan daha fazla uluslararası lig ile “MMA Şampiyonlar Ligi” ni kurmaktadır. PFL, dövüş analitiğine, gerçek zamanlı bahislere, yapay zeka puanlamasına ve yeni nesil görüntüleme deneyimine güç veren tescilli PFL SmartCage ile teknoloji ve yenilikte liderdir.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Haber'e Reklam Ver

En Son Eklenenler

Son yorumlar