Cuma, Haziran 21, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana Sayfaİş DünyasıEmlakMeydan'da 320 Milyon Dh'lik Yeni Villa Projesi Başlatıldı

Meydan’da 320 Milyon Dh’lik Yeni Villa Projesi Başlatıldı

Swank Development, Meydan’daki Muhammed bin Raşid Şehrinde bulunan Lua Residences projesini tanıttı. Projenin 320 milyon Dh’ye mal olması bekleniyor.

Bu, Swank’ın Dubai’nin daha geniş gayrimenkul vizyonuna uygun ilk projesidir. Lua Residences, sakinlerin çeşitli ihtiyaçlarını karşılayan üst düzey iç tasarımları birleştiren 4 ila 6 yatak odası arasında değişen 42 villadan oluşan sınırlı bir koleksiyon sunmaktadır.

Proje, Dubai’nin en önemli simge yapılarına kolay erişim sağlayan stratejik bir konumda yer almaktadır. Bu kapalı topluluk, geniş açık alanlar, kristal bir lagün, spor tesisleri, cami, perakende mağazaları, süpermarketler, okullar ve tıbbi klinikler gibi çok sayıda dış olanak sunar

Swank Development’ın genel müdürü ve yönetim kurulu üyesi Moustafa Elsaid şunları söyledi: “Dubai, dünyanın en mutlu ve en güvenli şehirlerinden biri olarak gelişmeye devam ederken ve dünyanın dört bir yanından en iyi yatırımcıları çekme konusundaki olağanüstü yeteneği ile, üst düzey konut birimleri için artan bir talebe tanık oluyoruz. Bu, Dubai’de lüksün, zarafetin ve pratikliğin özünü somutlaştıran bir proje başlatarak kapasitelerimizi sergilememize ve konut gelişimini genişletmemize neden oldu.

Bu proje sayesinde şirket, Emirlik emlak piyasasında önemli bir konum oluşturmayı, daha fazla yatırımcı çekmeyi ve yerel ve bölgesel olarak başarıya ulaşmayı hedefliyor.

Elsaıd, Swank Development’ın gelecekteki projeleri geliştirmek için daha fazla arazi edinerek gayrimenkul portföyünü genişletmeyi hedeflediği ve şu anda yakında açıklanacak olan projesinin tasarım ve planlama aşamasında olduğu sonucuna vardı.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar