Cuma, Haziran 21, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaEğlenceNicole Kidman Bir Aile İlişkisinin Fragmanında Parlıyor

Nicole Kidman Bir Aile İlişkisinin Fragmanında Parlıyor

Yapımcılar, beklenmedik romantizm ve ardından gelen kargaşanın etkileyici bir anlatısını sergileyen yaklaşan A Family Affair filminin fragmanını açıkladılar. 28 Haziran’da gösterime girecek olan fragman, izleyicileri Zac Efron, Nicole Kidman ve Joey King liderliğindeki yıldızlarla dolu bir oyuncu kadrosuyla tanıştırıyor.

Fragman, Efron’u, Kidman’ın canlandırdığı Brooke ile bir romantizme karıştığında hayatı beklenmedik bir dönüş yapan karizmatik bir film yıldızı Chris Cole olarak tanıtıyor.

Ancak olay Brooke’un kimliğinde yatıyor, Chris’in eski asistanı Zara’nın dul annesi, Joey King tarafından canlandırılıyor ve ona kızgınlık besliyor.

Fragman ortaya çıktıkça izleyiciler ilişkilerinin karmaşıklığına tanık olurlar ve Zara, Chris’e olan küçümsemesini ve annesine yönelik niyetleri hakkındaki endişelerini dile getirir.

King’in Zara’nın koruyucu içgüdülerini canlandırması, uğursuz bir şekilde uyardığı gibi, “Ona zarar verecek ve onu öldürmek zorunda kalacağım.”

Richard Lagravenese’nin yönettiği ve Carrie Solomon tarafından yazılan Bir Aile İlişkisi, duygusal derinlik ve sürükleyici performanslarla dolu ilgi çekici bir anlatı vaat ediyor.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar