Perşembe, Haziran 20, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana Sayfaİş DünyasıİşletmeOpenaı, Kurumsal Chatgpt Ürününde Kar Amacı Gütmeyen indirimler Sunar

Openaı, Kurumsal Chatgpt Ürününde Kar Amacı Gütmeyen indirimler Sunar

OpenAI, kar amacı gütmeyen kuruluşlara kurumsal ChatGPT aboneliklerinde indirimler sunacak, Microsoft destekli firma Perşembe günü yaptığı açıklamada, yapay zeka ürününün işletmelere satışlarını artırmaya çalıştığını söyledi.

Program kapsamında, büyük kar amacı gütmeyen kuruluşlar, chatgpt’nin kurumsal sınıf sürümünden yüzde 50 indirim alabilecekler. ChatGPT Ekibini kullanan daha küçük kar amacı gütmeyen kuruluşlar, 25 veya 30 ABD Doları yerine kullanıcı başına aylık 20 ABD Doları ödeyecektir.

OpenAI, Kasım 2022’de tüketici odaklı chatgpt’yi piyasaya sürdüğünde, üretken yapay zekanın yazıdan kodlamaya kadar günlük görevlerde çılgınca kullanımını başlattı ve 100 milyon kullanıcı edinen en hızlı uygulama oldu.

Son zamanlarda şirket, gelir akışının daha büyük bir bölümünü oluşturmayı planladığı ChatGPT kurumsal ürününü satın almak için büyük kuruluşlara başvurdu.

Şirket ayrıca Perşembe günü Uluslararası Kurtarma Komitesi (IRC) ile bir ortaklık yaptığını duyurdu.

OpenAI, Ukrayna’daki savaş gibi insani krizlerden etkilenenlere yardım eden New York merkezli kar amacı gütmeyen IRC’YE 250.000 dolar verdi.

Fonlar, kriz bölgelerindeki eğitimcilere yardımcı olmak için OpenAI teknolojisi üzerine inşa edilmiş bir eğitim sohbet robotu geliştirmeye gidecek.

IRC, aprendİA olarak adlandırılan, şu anda Bangladeş ve Nijerya gibi yerlerde pilotluk yapıldığını söyledi.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar