Cuma, Haziran 21, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaEğlencePriyanka Chopra, Kızı 'Blöf' Ekibi ile Yatta Partiye Gidiyor

Priyanka Chopra, Kızı ‘Blöf’ Ekibi ile Yatta Partiye Gidiyor

Priyanka Chopra, ortak yıldızlarıyla bağlantı kurmaya inanıyor. İnstagram hakkındaki son yazısı bu gerçeğin bir kanıtı.

Pazartesi günü, Quantico yıldızı, yaklaşmakta olan projesi The Bluff, ve kızı Malti Marie ekibiyle bir yatta gala zamanı geçirirken görülebileceği bir video yayınladı. Video, geziden fotoğrafların bir derlemesidir.

Videonun yanında yayınlanan başlıkta şunları yazdı: “Yeni bir projeye başladığımda, onu yapmak için bir araya gelen insanların birinci sınıf olduğunu bilmek benim için gerçekten önemli. Birlikte, ailelerimizden ve evlerimizden uzakta, katkıda bulunduğumuz sanatı düşünerek, yiyerek ve soluyarak çok fazla zaman geçiriyoruz. Etrafınızdaki herkes neşe, özveri ve zanaatlarında mutlak en iyilerle dolu olduğunda çok daha kolay hale gelir. Bu böyle hissettiriyor. Yeni başlangıçlara içelim. İnanılmaz bir grup insanı bir araya getirdiğiniz için Frank E Flowers ve @therussobrothers @amazonmgmstudios’a teşekkür ederiz. Önümüzdeki 3 ayı dört gözle bekliyorum. #Blöf.”

Cuma günü Chopra, senaryosunun bir fotoğrafını paylaşmak için İnstagram ‘a gitti ve çekimle ilgili heyecanını dile getirdi.

Frank E Flowers’ın yönettiği Blöf, 19. yüzyılda Karayipler’de geçiyor. Hikaye, geçmişi ona yetiştiğinde ailesini koruması gereken eski bir korsanı (Chopra’nın canlandırdığı) anlatıyor. Filmin yapımcılığını Russo Brothers’ banner, AGBO Studios ve Amazon MGM Studios üstleniyor.

Chopra aynı zamanda filmin yapımcısıdır. Bu, Amazon Orijinal dizileri Citadel ‘de rol aldıktan sonra Russo Kardeşlerle yaptığı ikinci projesi olacak.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar