Cumartesi, Haziran 22, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaBAERado Centrix Otomatik Açık Kalp ile Yeniliğin ve Estetiğin Mükemmel Uyumunu Keşfedin

Rado Centrix Otomatik Açık Kalp ile Yeniliğin ve Estetiğin Mükemmel Uyumunu Keşfedin

Zamanın hem nicelleştirildiği hem de romantikleştirildiği horoloji alanında Rado, yenilik ve zarafetin bir işareti olarak duruyor. Kol saatleri dünyasında her saat bir hikaye anlatır, ancak çok azı Rado Centrix Otomatik Açık Kalp saatinin belagatı ve cazibesiyle anlatır.

Hassasiyete Açılan Bir Pencere

Rado, markanın zengin çağrıştırıcı tasarım mirasıyla rezonansa giren derin bir aşk hikayesini içine alan bir saati tanıttı. Geleneksel motiflerden yola çıkan Centrix koleksiyonuna yapılan bu son ekleme, sonsuz sevginin özüne, aziz hatıralara ve yalnızca en saf kalplerin cesaret etmeye cesaret ettiği sınırsız alemlere hitap eden tasarım öğelerini iç içe geçirerek yeni bir anlatı yolculuğuna çıkıyor. Centrix Açık Kalp, büyüleyici bir cazibeyle ışıldar, insan hayranlığının ve mecazi sembolizmin derinliklerine inen zarif tasarım nüanslarıyla hayal gücünü büyüler. Bu saatin kadranı, aşkın zamansız amblemine dokunaklı bir övgü görevi görüyor – alemleri birbirine bağlayan, şimdiki ve ötesinin alemlerini geçen, hayatın çalkantılı akımları arasında teselli sunan köprü.

 

Mükemmellik için hazırlanmış

Detaylara titizlikle dikkat edilerek tasarlanan kadran, ruhların birliğini simgeleyen iki zarif eğriye sahiptir ve üst eğri, ellerin mükemmel bir uyum içinde zarif bir şekilde döndüğü odak noktası görevi görür. Tasarım, özgürlüğü ve sınır tanımayan keşfi simgeleyen, hem şafağı hem de alacakaranlığı anımsatan büyük bir pencereyle sonuçlanan ve R734 otomatik hareketinin karmaşık güzelliğini çerçeveleyen sorunsuz bir şekilde dışa doğru akıyor.

 

Centrix Open Heart’ın kalbinde, etkileyici bir 734 saatlik güç rezervine ve bir Nivachron ™ saç yayı ile geliştirilmiş hassasiyete sahip, son teknoloji ürünü bir R80 otomatik hareket bulunur. Özenle hazırlanmış bileşenler, her bakışa zarafet katan dalgalı güneş ışığı ‘ondulé soleil’ motifine sahiptir.

Tasarım Uyumu

Kadranın arka plan rengi, Rado yüksek teknolojili seramik bileziğin merkezi bağlantılarıyla uyumludur. Kasa ve dış bilezikteki gül altın renkli PVD kaplamalı paslanmaz çelik elemanlar birbirini tamamlayarak sıcaklık ve romantizm çağrıştırıyor. Kasaya yapıştırılmış yumuşak dışbükey safir kristal, her iki yüzünde yansıma önleyici kaplama ile mükemmel okunabilirlik sağlar.

 

Çeşitli Aşk Hikayeleri Farklı modeller, plazma ileri teknoloji seramikteki versiyonlar da dahil olmak üzere bireysel tercihlere hitap eder. Aydınlık ve havadar seçenekler arasında beyaz sedefli kadran ve eşleşen yüksek teknolojili seramik bilezik bağlantıları bulunur. Daha zıt bir görünüm için, koyu kahverengi sedef kadranlı ve gül altın rengi PVD işlem görmüş paslanmaz çelik bir kasaya karşı yüksek teknolojili seramik bilezik bağlantılarına sahip bir versiyon var. Jubilé modelleri, endeks olarak on iki Üst Wesselton tam kesim pırlantaya sahipken, Super Jubilé versiyonları, alt köprü kemeri boyunca ek pırlantalarla karmaşıklığı artırıyor.

 

Paslanmaz çelik kasanın arkasındaki ikinci bir safir kristal, Rado’nun ‘İskeletleşme Sanatı’ serisinin bir kanıtı olan Açık Kalbin karmaşık işleyişine bir bakış sunuyor. Modeller hakkında daha fazla bilgi edinmek için adresini ziyaret edin.rado.com

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar