Çarşamba, Haziran 26, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaDubai Haber AğıRing'in Akıllı Cihazlarıyla Ev Ortamınızı Geliştirin

Ring’in Akıllı Cihazlarıyla Ev Ortamınızı Geliştirin

Orta Doğu Kuzey Afrika’daki tüketiciler, teknoloji ve enerji kullanımını optimize ederken kişiselleştirilmiş bir ortam yaratmaktan heyecan duyuyorlar.

 

Mohammad Meraj Hoda, vice president – emerging markets at Ring
“Akıllı evler Ortadoğu’daki geleneksel yaşam alanlarını değiştiriyor. Ring’de gelişmekte olan piyasalar başkan yardımcısı Muhammed Meraj Hoda, bölgedeki ev sahiplerinin devam eden dönüşümü benimsemelerine yardımcı olarak rahatlığı artırmak için teknolojiden yararlanmaya kararlıyız ”dedi. Suudi Arabistan ve BAE gibi ülkelerin liderliğindeki KİK akıllı ev pazarı muazzam bir büyüme potansiyeline sahip. Krallık’taki akıllı ev pazarındaki gelirlerin BAE’de yıllık yüzde 10,96 ve yüzde 10,49’luk bir büyüme oranı (CAGR 2024-2028) göstermesi bekleniyor. Sürdürülebilirlik ve rahatlık konusunda müşteri bilincinin artması gibi faktörler bu bölgenin genişlemesini hızlandırıyor. Daha iyi bir yaşam kalitesi için teknolojinin kullanımına odaklanan heyecan verici akıllı ev projeleri halihazırda devam ediyor. Ring, ailelere ve ev sahiplerine kolaylık ve verimlilik sunar. Akıllı ev teknolojisi, değişen müşteri ihtiyaçlarını ve yoğun yaşam tarzlarını karşılamak için gelişiyor ve bu, Orta Doğu’daki ev sahipleri için yenilik yapmaya devam ederken markanın ekiplerini tasarımdan mühendisliğe motive ediyor. “Kısa süre önce BAE ve Suudi Arabistan’da Görüntülü Kapı Zilimizin en son sürümünü (Battery Video Doorbell Pro) piyasaya sürdük. Gelişmiş özellikleri ve üstün görüntü kalitesiyle, pille çalışan kapı zilleri standardını yeniden tanımlayarak müşterilere daha da fazla esneklik ve çok yönlülük sağlıyor “dedi. “Müşterilerimizin bölgesel ihtiyaç ve tercihlerini karşılamak ve onlara günlük yaşamlarını daha rahat ve güvenli hale getirmek istedikleri araçları sağlamak için geri bildirimlerine değer veriyoruz. Amacımız, ev sahiplerinin sevdiklerine, evcil hayvanlarına ve mülklerine kolayca göz kulak olmalarını sağlayarak kendileri için en önemli olanı korumalarına yardımcı olmaktır.”

 

Ring’in Paket Uyarıları gibi Görüntülü Kapı Zili özellikleri – Ring Protect Basic veya Plus aboneliği ile kullanılabilir – müşterilerin, belirledikleri paket bölgesinde bir paket algılandığında onlara bildirerek kapı teslimatlarını izlemelerine yardımcı olun. Ek olarak, Canlı Görünüm, müşterilerin Görüntülü Kapı Ziline basıldığında veya bir Zil cihazı tarafından hareket algılandığında telefonlarında veya tabletlerinde gerçek zamanlı bildirimlerle mülklerine göz kulak olmalarını sağlar. Hoda, ”Cihazlarımız Ring uygulamasındaki bir akıllı telefondan dakikalar içinde kurulabilir, bağlanabilir ve yönetilebilir, bu da ev sahiplerine nerede olurlarsa olsunlar gerçek zamanlı erişim ve kontrol sağlar” dedi.
DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar