Cumartesi, Haziran 22, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaDubai Haber AğıSakhia Hukuk Grubu, Orta Doğu ile ABD Arasında Göç Yolları İnşa Ediyor

Sakhia Hukuk Grubu, Orta Doğu ile ABD Arasında Göç Yolları İnşa Ediyor

Firma, Amerika’da kısa ve uzun süreli ikamet ile ilgilenen küresel müşterilere hizmet veriyor ve Orta Doğu pazarlarında lider bir seçenek haline geldi. Kurucu Naim Harun Sakhia Esq. müşterilerin fırsat ülkesine yaptıkları yolculukta sömürüden kaçınmalarına yardımcı olmak için yasal hareketlilik kanallarını özenle araştırıyor. ABD Federal bölge mahkemelerine, Temyiz mahkemelerine, Devre Temyiz Mahkemelerine ve Amerika Birleşik Devletleri Yüksek Mahkemesine kabulü yoluyla, ABD hukuk sistemi tarafından sunulan hukuk evreninin tüm yelpazesinde yasal hizmetler sunabilmektedir.

2022 verilerine göre, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki yeni yasal daimi ikamet edenlerin % 42’si ABD Vatandaşlarının yakın akrabalarıydı. Bu grubun ardından istihdama dayalı başvuru sahipleri, yatırıma dayalı başvuru sahipleri ve aile sponsorluğunda olanlar geldi. Bu göç yolları, Amerikan göç sisteminin arkaik tasarımı nedeniyle en yaygın olanıdır. ABD, diğer birçok ülkenin halihazırda kullandığı becerilere dayalı bir yaklaşıma göre aile sponsorluğuna öncelik vermektedir. Sonuç olarak, vasıflı göçmen adayları ülkeye getirecekleri değere rağmen uzun bekleme sürelerine ve haksız prosedürlere maruz kalmaktadır.

Bu zorluklara rağmen, ABD hala küresel olarak en popüler göçmenlik destinasyonlarından biridir. Ülke neredeyse eşsiz ekonomik fırsatlara sahip ve aynı zamanda her kökenden insana sığınak sunuyor. Orta Doğu’daki göçmenlik sistemleriyle yan yana geldiğinde, ABD, gelen sakinler için birçok cazip faydaya sahiptir. Göçmen çoğunluğa sahip bir nüfusa sahip olan BAE gibi ülkelerle karşılaştırıldığında ABD, asimilasyon şansının yanı sıra daimi ikamet ve vatandaşlık şansı da sunuyor. BAE’nin toplam nüfusunun % 87,9’u 2019’da göçmen olmasına rağmen, ülke yerli olmayanlara vatandaşlık ve ilgili faydalar sunmuyor.

Öte yandan, ABD’de daimi ikamet eden ve vatandaş olan milyonlarca göçmen var. Ülke ayrıca, ebeveynleri ile birlikte göç eden 21 yaş ve altındaki evlenmemiş çocuklara ikamet statüsü vermektedir. Bu, yalnızca çocukların 18 yaşında veya daha küçük olduğu durumlarda geçerli olduğu için Orta Doğu’da nadirdir. ABD’ye göç etmenin yasal faydalarının yanı sıra, Orta Doğu’da yaşayan birçok kişi, çeşitliliği, eşitliği, ana akım toplum içindeki kabulü ve girişimci ruhu nedeniyle burayı ev olarak adlandırmayı umuyor.

Los Angeles, Dallas ve San Francisco’da Sakhia Law Group, Orta Doğu’daki ve diğer ülkelerdeki müşterilere göçmenlik seçeneklerini keşfetmeleri için güç veriyor. Uygulamalı istişareler ve planlama yoluyla firma, her müşteri için özel bir yol haritası oluşturur. Hedeflerine ve mevcut durumlarına dayanarak, Sakhia Hukuk Grubu ABD’ye taşınmak için en uygun göçmenlik seçeneklerini şeffaf bir şekilde paylaşıyor. İster işletme sahibi, ister çalışan veya öğrenci olsun, firma göçmenlik yasasının karmaşıklıklarını basitleştirir ve onları başarıya yönlendiren güvenilir bir ortak haline gelir.

Firmanın arkasındaki uzman Sakhia, dünyanın her yerinden ABD’ye yasal göçü kolaylaştırma konusunda tutkulu. Kendisi bir göçmen olarak, zararlı ve düzeltilemez durumlara yol açabilecek ihmalkar firmaların ve sömürücü tekliflerin farkındadır. Sakhia, hukuki ve Federal hukuki konulardaki uzmanlığından yararlanarak müvekkillerinin göçün duygusal yükünü hafifletmesini sağlayarak, bunu yirmi yıllık uzmanlığa sahip başarılı ve deneyimli bir profesyonele bırakıyor.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar