Cumartesi, Haziran 22, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaVideoSatış Sonrası Deneyimin İçinde: Al-Futtaim Automotive ile BAE'nin En Geniş Servis ve...

Satış Sonrası Deneyimin İçinde: Al-Futtaim Automotive ile BAE’nin En Geniş Servis ve Onarım Ağını Keşfetmek

Satış sonrası operasyonlar, otomotiv değer zincirinin önemli bir bileşeni olmaya devam ediyor ve araç sahiplerinin araçlarını satın aldıktan çok sonra güvenli ve keyifli sürüş deneyimleri yaşamaya devam etmelerini sağlıyor.

Bu özel editör özelliğinde Khaleej Times, Al-Futtaim Otomotiv’in kapsamlı satış sonrası operasyonlarına daha yakından bakıyor ve ülkenin önde gelen otomotiv şirketlerinden birinin müşterilerine nasıl birinci sınıf hizmet ve bakım sağladığını sergiliyor.

Mükemmelliğe Bağlılık – Araç Sahiplerinin Desteğe İhtiyaç Duyduğu Her Yerde, Her Zaman

Al-Futtaim Automotive’in Global Satış Sonrası Grup Genel Müdürü Jawahar Ganesh, geniş operasyon ölçeğini ve servis ve bakım ağlarına giren stratejik planlamayı vurguladı. Ganesh, “Al-Futtaim Automotive, ülke çapında 75 lokasyonuyla BAE’deki en büyük ve en sağlam servis merkezleri, gövde ve boya tesisleri ağlarından birine sahip” diyor.

Bu ağ, Toyota, Lexus, Honda, Jeep, Dodge, Chrysler, Ram, Volvo, Polestar ve BYD gibi marka portföyleri için uzmanlaşmış merkezlerin yanı sıra, tüm otomobil markalarına ve modellerine hizmet veren, onaran ve bakımını yapan Al-Futtaim Oto Merkezleri adı verilen çok markalı servis ağlarını, elektrikli araçlar dahil.

Pek çok ikonik otomotiv markasının resmi temsilcisi olan Al-Futtaim Automotive, satış sonrası hizmette gerçekten yüksek bir mükemmellik standardını destekliyor ve şu anda BAE’deki en büyük ağlardan birini oluşturmaya yatırım yaptı. Ortalama olarak, ağlarında herhangi bir günde yaklaşık 1.800 araca servis veriliyor ve onarılıyor.

Müşteriler iş modellerinin Merkezinde

Kolaylık, Al-Futtaim’in satış sonrası hizmetlerinin temel taşıdır. Al-Futtaim Otomotiv, 1. Kademe Satış Sonrası Genel Müdürü Arşad Hasan, “Müşterilerimiz istedikleri arabaları satın aldıktan sonra bir sonraki yolculuk araç servisidir. Kolaylık sağlamak için, bae’yi kapsayan son teknoloji ürünü bir servis ağımızın yanı sıra servis müşterileri için bir Alma ve Bırakma tesisinin yanı sıra müşterilerimizin nerede olursa olsun aracı tamir etmek için bir Mobil Servis Minibüsümüz var.” Bu yaklaşım, müşterilerin günlük rutinlerini bozmadan en üst düzey hizmete erişebilmelerini sağlayarak Al-Futtaim’in kusursuz bir müşteri deneyimine olan bağlılığını pekiştiriyor.

GCC’DEKİ En Büyük Gövde ve Boya Tesisi

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar