Çarşamba, Haziran 26, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaEğlenceSimon Cowell, İngiltere'nin Bir Sonraki Megastar Erkek Grubunu Arıyor

Simon Cowell, İngiltere’nin Bir Sonraki Megastar Erkek Grubunu Arıyor

One Direction’ı başlattıktan on dört yıl sonra X Faktörü, müzik kralı ve televizyon kişiliği Simon Cowell, İngiltere’nin bir sonraki büyük erkek grubunu arıyor ve tanındığı yetenek şovlarından farklı yeni bir projeye başlıyor.

Cowell, yaz boyunca Liverpool, Dublin ve Londra’da 16-18 yaş arası çocuklar için seçmeler yapacak.

Cowell, ”Garip bir şekilde, One Direction’dan beri başarılı bir İngiliz grubu olmadı, ki bunu anlamıyorum” dedi.

“Müzik sektörüne bir giriş noktası olarak, açık ara en iyi yol bu. Diana Ross, Üstünlüklerde olduğu için Diana Ross oldu. Beyonce, Destiny’s Child’da olduğu için Beyonce oldu.”

The X Factor’un aksine, haftalık televizyonda yayınlanan şovlar veya oylamalar olmayacak, ancak potansiyel bir belgesel dizisi olacak.

Cowell, “Bir izleyici olarak bunu daha ilginç bulurdum, özellikle de bir sanatçı olsaydım, insanların neden seçildiğini ve yaşadığınız sürecin ne olduğunu gerçekten görmek isterdim” dedi.

“Bence, bu gösterileri yaptığımdan beri kesinlikle hiç gösterilmedi… bir tarafını görüyorsun. İşin ilginç kısmını gerçekten gördüğünü sanmıyorum… yüksekler ve alçaklar. Ve inan bana, çok alçaklar var.”

X Faktörü en son 2018’de İngiltere’de yayınlandı. Bir zamanlar oldukça popüler olan şirket, reytinglerin yıllar içinde düştüğünü görmüştü.

“Düşündüğünden daha fazla insan bu şovları izliyor… Şimdi, elbette, farklı şekillerde de – YouTube’da, Tiktok’ta, “dedi Cowell. “Bence hala çok popülerler.”

Yetenek gösterilerinin bir amacı olduğunu ve yeni sanatçıların fark edilmesine yardımcı olduğunu söyledi.

“Şu anda her gün yüklenen şarkıların miktarı ve küresel olarak kırılan sanatçıların miktarı ile … Bence yedi yılda iki İngiliz sanatçının dünya çapında kırılması gibi bir şey… bu korkunç bir şey.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar