Cuma, Haziran 21, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana Sayfaİş DünyasıİşletmeSingapur Ödeme Şirketi Dubai Merkezinden Genişleme Planlıyor

Singapur Ödeme Şirketi Dubai Merkezinden Genişleme Planlıyor

Kurucusu, Singapur merkezli bir küresel ödeme çözümü sağlayıcısı olan Aleta Planet’in Dubai merkezini daha geniş Orta Doğu ve Afrika’ya genişletmek için kullanmayı beklediğini söyledi.

“Bizim için EMEA bölgesi, stratejik konumu, saat dilimi nedeniyle Afrika’ya ve Avrupa’ya genişlemek için operasyonel merkezdir. Maliyetler artıyor olsa da, hala pratik bir yer olduğunu görüyoruz, ”diyor Aleta Planet grup başkanı’nın kurucusu Ryan Gwee, Khaleej Times’a verdiği röportajda. “Dubai, hem işletme hem de buradaki işi genişletme stratejisi konusunda Avrupa ve Afrika’nın merkezi olacak. Aslında İspanya’daki ofisimizi açıyoruz. Yani bu bizim Avrupa’ya ilk girişimiz “diye ekledi.

2014 yılında Singapur’da kurulan Aleta Planet, ticari satın alma, kart verme, havale ve B2B ödemelerinin bütünsel bir ödeme teknolojisi sağlayıcısıdır. Farklı ödeme seçeneklerini ve türlerini birbirine bağlayan küresel bir ödeme kolaylaştırıcısı olan Aleta Planet, Çinli şirketlerin küresel pazarı ölçeklendirmelerine yardımcı olma konusunda uzmanlaşmıştır. Aleta Planet, Singapur Para Otoritesi tarafından Singapur, Hong Kong, Dubai, Avustralya ve Malezya’da ofisleri bulunan Büyük bir Ödeme Kurumu olarak ve diğer yargı bölgelerinde Singapur’da lisanslanmıştır. Güvenli ve uluslararası sertifikalı tescilli platformu, işletmeleri tek bir Uygulama Programlama Arayüzü aracılığıyla dünyanın ödeme altyapısına bağlayarak iş büyümesini, daha fazla müşteri katılımını ve yeni gelir fırsatlarını mümkün kılar.

Kart ağına bağımlı platformunun başarısı, Aleta Planet’e işletme lisanslarını Diners Club, Discover Network, JCB, MasterCard, Union Pay International Visa, SWIFT ve diğer Alternatif Ödeme Yöntemleri dahil olmak üzere kart ağlarından da kazandırdı. Ayrıca, Aleta Planet’in geniş ağı, bireylerin ve işletmelerin 39 ülkede yerel para yatırmalarını veya 140 ülkeye para aktarmalarını sağlar.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar