Salı, Temmuz 2, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaEğlenceSnoop Dogg'un Ray Liotta'nın Yer Aldığı '1992' Bu Tarihte Yayınlanacak

Snoop Dogg’un Ray Liotta’nın Yer Aldığı ‘1992’ Bu Tarihte Yayınlanacak

Lionsgate, yönetmen Ariel Vromen’in Snoop Dogg’un Death Row Pictures’ın yapımcılığını üstlendiği ve başrolünü Tyrese Gibson’ın paylaştığı suç gerilim filmi 1992 ‘nin 30 Ağustos’ta tiyatroları vuracağını ve 1990’ların başındaki çalkantılı Los Angeles’a dönüş olacağını doğruladı.

Filmde ayrıca Scott Eastwood da yer alıyor ve Ray Liotta’nın son ekran performanslarından birini sergiliyor, onaylandı Hollywood Muhabiri.

Rodney King kararının yol açtığı 1992 Los Angeles isyanlarının zemininde geçen 1992, Gibson’ın karakteri Mercer’i, şehrin kargaşasının ortasında kişisel kurtuluş ve aile uzlaşmasında gezinirken takip ediyor.

Gibson’ın karakteri, katalitik konvertörleri çalmak için cüretkar bir plana karışmış, Liotta ve Scott Eastwood’un canlandırdığı bir baba-oğul ikilisine karışmış bulur.

Yönetmen Ariel Vromen, bilinen Buz Adam, filmi Sascha Penn ile birlikte yazılan bir senaryodan yönetti. Proje, Vromen, Penn, Andreas Rommel, Maurice Fadida ve Adam Kolbrenner’den oluşan bir ekip tarafından üretiliyor.

Death Row Pictures aracılığıyla yönetici yapımcı olarak görev yapan Snoop Dogg, projeyle kişisel bağlantısını dile getirerek, “1992 benim için hayat değiştiren bir zamandı… Bu film bir Los Angeles anıyla ilgili. Ariel, bu anı zaman içinde tasvir eden olağanüstü bir film yaptı.”

Daha önce Baby Boy’da birlikte çalıştığı Tyrese Gibson ile olan işbirliğini yansıtan Snoop Dogg, filmin 90’larda Los Angeles kültürünün özünü yakalamadaki önemini vurguladı.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar