Cuma, Haziran 21, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaBAESnow Park, ’Phygital' Mağazası: Abu Dabi'de 1,3 Milyar Dolarlık Reem Alışveriş Merkezi...

Snow Park, ’Phygital’ Mağazası: Abu Dabi’de 1,3 Milyar Dolarlık Reem Alışveriş Merkezi Açıldı

Abu Dabi’nin ilk kapalı kar parkına ev sahipliği yapan 1,3 milyar dolarlık Reem Alışveriş Merkezinin uzun zamandır beklenen açılışı Çarşamba günü gerçekleşti ve en son alışveriş merkezi, topluluk üyelerine çeşitli benzersiz ve yenilikçi hizmetler sunmaya hazırlanıyor. Alışveriş merkezi müdürü Bruce von Kaufmann, BAE’nin Hoşgörü ve Bir Arada Yaşama Bakanı Şeyh Nahyan bin Mübarek El Nahyan’ın bir yıldan fazla bir süre önce çığır açmasından yumuşak açılışa kadar yaklaşık 10 yıllık bir yolculuk olduğunu ve büyük bir açılış aşamasına ulaştığını söyledi. “Uzun gecikmenin bir kısmı Covıd yüzündendi. Ancak işletmeler işleri yürütmeye hevesliydi. Carrefour Şubat 2022’de açıldı ve geçen yıl tüm bölgeyi açtık, “dedi von Kaufmann Khaleej Times’a.

 

Bruce von Kaufmann’ın
186.000 metrekarelik brüt kiralanabilir alana sahip alışveriş merkezinde yılda 16-18 milyonluk bir düşüş bekliyor. Alışveriş merkezi, Agility Global, Havacılık Hizmetleri Şirketi için Birleşik Projeler (UPAC) ve Ulusal Emlak Şirketi (NREC) arasında bir ortaklık olan Al Farwaniya Property Developments tarafından geliştirilmiştir. Von Kaufmann, sıfırın altındaki Snow Park Abu Dhabi’nin, yaklaşık 80 oda ve Kahvaltı seçeneği de dahil olmak üzere 400’den fazla perakende birimi arasında alışveriş merkezinin benzersiz satış teklifi olduğunu söyledi.

 

“Kar Parkı, Abu Dabi’de eşsiz bir teklif. Ardından, tüm perakende ve eğlence tekliflerine ve tüm cadde markaları Zara, Nike, Adidas, Eataly, New Shanghai, Bloomingdale’s, Vox Cinemas [özel odalı] vb. Ayrıca yılın ilerleyen saatlerinde, özellikle bir aile eğlence merkezi olmak üzere birkaç cazibe merkezimiz daha var ”dedi. Açılış kapsamında alışveriş merkezi, eğlenceli aktiviteler, canlı şovlar, müzik ve eğlence içeren bir yaz karnavalı düzenliyor.

 

Phygital mağazası, bulut alanı

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar