Salı, Haziran 25, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaTakviyelerSobha Realty: Akademik Ortamı Dönüştürmek

Sobha Realty: Akademik Ortamı Dönüştürmek

Sobha Realty, Dubai’nin parlak geleceğini şekillendirmeye yönelik sarsılmaz taahhüdünün bir yansıması olarak, Şeyh Muhammed bin Raşid El Maktum’un öncülüğünü yaptığı vizyoner bir proje olan Anneler Bağış Girişimi’ne aktif katılımını işaret etti. Katılımı doğrultusunda Sobha Realty, Annelerin emirlikte yeni bir üniversite kurma Bağış girişimi hedefini desteklemek için 400 milyon Dh’ye (109 milyon $) söz verdi.

Yakın üniversitenin, yeniliği teşvik ederek ve bölgedeki öğrencilere fırsatlar sunarak akademik mükemmelliğe yeni bir yol açması beklenirken, kapsamlı katkı, Sobha Realty’nin Dubai’de canlı bir akademik manzara geliştirmede önemli bir rol oynama taahhüdünün altını çiziyor. Gayrimenkul geliştiricisi, bu üniversitenin gelişimini destekleyerek eğitim sektörünün geleceğini şekillendirmede ve emirliğin bilgiye dayalı bir ekonomi olarak büyüme yörüngesine devam etmesini sağlamada öncülük ediyor.

Sobha Realty’nin taahhüdü, yeni nesil öğrencilerin kişisel ve mesleki gelişimlerinin önünü açan küresel standartların eğitimine ve fırsatlarına erişebilmelerini sağlamaya çalışırken, Dubai’nin gençliğinin geleceğini güvence altına almak için önemli bir yatırıma işaret ediyor. Ayrıca Annenin Bağış girişimi, Sobha Realty’nin kurumsal sosyal sorumluluk hedefleri ve eğitimin yaşamları dönüştürme potansiyeline olan inancı ile uyumludur.

Sobha Realty’nin Annelerin Bağış girişimine olan sarsılmaz bağlılığı, Dubai’nin eğitim altyapısının geliştirilmesinde bir kilometre taşını işaret ediyor. Gayrimenkul geliştiricisinin bu önemli desteği, bir inovasyon ve öğrenme kültürünü teşvik ederek yeni üniversiteyi akademik mükemmelliğin temel taşı olarak konumlandıracaktır.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar