Çarşamba, Haziran 26, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaYaşam TarzıSpor Şampiyonu Başarıyı ABD Üniversitesinin Zirvesine Taşıyor

Spor Şampiyonu Başarıyı ABD Üniversitesinin Zirvesine Taşıyor

Sonbaharda Carnegie Mellon Üniversitesi’ne katılacak olan Gems Wellington International’da 13. sınıf öğrencisi olan Saher Adukia, atletik yeteneğini ve topluluğunda değişiklik yapma yönündeki liderlik yeteneğini kullanarak Dubaili öğrenciler için çıtayı yükseltti. Tutarlılık ve kararlılığın sadece sahada değil, aynı zamanda spor alanında kapsayıcılığı teşvik etmede de başarıya yol açtığını kanıtladı. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, çabaları, yakın zamanda Amerika Birleşik Devletleri ve Birleşik Krallık’taki birçok seçkin üniversiteye kabul edilmesini sağladığı için kişisel zafere yol açtı.

12. yılda Saher, Hale Eğitim Grubu’ndan danışmanlık almaya başladı ve iki yıl boyunca kendisi ve danışmanları, başarılarını kısa bir başvuru sahibi profiline yönlendirmek için bir strateji geliştireceklerdi. Saher, hiçbir kutunun kontrolsüz kalmamasını sağlamak için danışmanlık ekibiyle görüşmek için mümkün olan her fırsatı arayarak sezonun en kararlı öğrencilerinden biri olarak öne çıktı. Sonuç, seçkin okullara kabul edildi: UC Berkeley, USC, Babson, Northeastern ve Carnegie Mellon. Kapsamlı araştırma ve rehberlikten sonra, Bilgisayar Bilimleri yan dalına ek olarak, cmu’nun Tepper İşletme Okulu aracılığıyla Hesaplamalı Finans ve işletme alanında çift anadal ile diploma almaya karar verdi.

Başarısından, sporun gücüne birçok cephede tanık oluyoruz. Hale Eğitim Grubu’ndaki Saher’in danışmanları, Dubai’de yarattığı etkiden gurur duyuyor ve iş dünyasında gelecekteki bir lider olarak ilerlemesini izlemek için sabırsızlanıyor.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar