Cuma, Haziran 21, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaSporKriket'Steroidlerde Süper Kase': New York Hindistan-Pakistan T20 Dünya Kupası Çatışmasına Hazırlanıyor

‘Steroidlerde Süper Kase’: New York Hindistan-Pakistan T20 Dünya Kupası Çatışmasına Hazırlanıyor

New Yorklu yetkililer, Pazar günü T20 Dünya Kupası’nın grup aşamasında ezeli rakipler Hindistan ve Pakistan’ın çatışması için binlerce kişi Nassau County’ye inerken “Steroidler üzerinde Süper Kase” için hazırlanıyorlar. İki taraf, spordaki en yoğun rekabetlerden birini oluşturuyor ve New York, East Meadow’daki geçici, 34.000 kişilik stadyum, milyonlarca kişinin televizyonda izlediği dikişlerde patlayacak. “Hindistan vs Pakistan, steroidlerdeki Süper Kase gibidir. Nassau İlçe Yöneticisi Bruce Blakeman, “Ne kadar büyük olduğu hakkında hiçbir fikrimiz yoktu”dedi. “En iyi ayağımızı öne çıkarmak istiyoruz.” Bu, bölgedeki her seviyeden güvenlik personelinin New York’un bitişiğindeki ilçede birlikte çalıştığı olağanüstü bir güvenlik çabası anlamına geliyordu. New York eyalet valisi Kathy Hochul geçen hafta yaptığı açıklamada, özellikle Hindistan-Pakistan fikstürüyle ilgili olanlar da dahil olmak üzere bildirilen tehditlerin ardından Dünya Kupası için güvenliğin artırılacağını söyledi. Blakeman, “Sözlerini canlandırıcı buldum” dedi. “Buranın güvenli bir ortam olduğuna çok eminim – öyle olmasaydı onu tutmazdım.” İki taraf, 2008 Bombay saldırılarından bu yana bir Test oynamadı ve Pazar günkü maç için mevcut en ucuz bilet, Pazartesi öğleden sonra itibariyle bilet satış sitesi stubhub’da 790 dolardı. Operasyonlar Pazartesi günü sorunsuz geçti ve Güney Afrika Sri Lanka’yı altı kaleyle yenerken, sekiz maçın ilkine ev sahipliği yaparken güvenlik New York’taki stadyumu kapladı.

 

New York yakınlarındaki yeni inşa edilen Nassau County Uluslararası Kriket Stadyumu, 9 Haziran’da merakla beklenen Hindistan-Pakistan çatışmasına ev sahipliği yapacak
Amerika Birleşik Devletleri turnuvaya Batı Hint Adaları ile birlikte ev sahipliği yapıyor ve kriket, 2028’deki Olimpiyat programına dönmeden önce Amerikalı taraftarları cezbetmeyi umduğundan, Teksas ve Florida’da da maçlar düzenleniyor.
DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar