Perşembe, Haziran 20, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaSporKriketT20 Dünya Kupası: Batı Hint Adaları Papua Yeni Gine'yi Beş Kaleyle Yendi

T20 Dünya Kupası: Batı Hint Adaları Papua Yeni Gine’yi Beş Kaleyle Yendi

Batı Hint Adaları kekeledi ve tökezledi ve sonunda Pazar günü Guyana Ulusal Stadyumu’ndaki T20 Dünya Kupası’nın açılış C Grubu karşılaşmasında minnows Papua Yeni Gine’yi yedeklemek için beş küçük kapı galibiyetini karıştırdı.

137’lik mütevazı bir hedef belirleyen iki kez eski şampiyonlar, zeki, disiplinli PNG bowlingi tarafından geri alındı ve çok yönlü Roston Chase’in 27 toptan (dört dörtlü, iki altılı) yenilmez 42’si çaldığında sadece dört hamle kala beşe 97’ye düştü. güçlü vuran Andre’nin spot ışığı Russell (15 dışarı çıkmadı) takımını 19 üzerinden beş kez 137’de zafere taşıyacak.

40 kişilik kesintisiz altıncı küçük kapı ortaklıkları sadece üç kez çıktı ve png’yi sadece bu turnuvanın sekiz baskısında değil, tüm uluslararası kriketlerde en büyük şoklardan biri olarak reddetti, bunun bir dünya turnuvasındaki ikinci görünümleri olduğu göz önüne alındığında, ilk maçlarında üç maçı da kaybetti. 2021 T20 Dünya Kupası.

“PNG vurduğunda gördüklerimize dayanarak, şimdi gelen yarasalar için her zaman zor olacaktı, bu yüzden kendime mümkün olan en iyi şansa sahip olmak için biraz zaman verdim ve içeri girdiğimde topu uzaklaştırmak için becerilerimi geri verdim” dedi. Maçın Adamı” Chase, “Maçın Adamı” Chase, “Maçın Adamı” Chase, “Maçın Adamı” Chase, “Maçın Adamı” Chase, “Maçın Adamı” Chase, “Maçın Adamı” Chase, “Maçın Adamı” Chase, “Maçın Adamı” Chase, “Maçın Adamı” Chase, “Maçın Adamı” Chase, spin dışı dört turdan 26 koşuyu kabul etti ve ayrıca PNG kaptanı Assad Vala’yı kaldırmak için geri noktada mükemmel bir yakalama yaptı.

Vala, denizci Alei Nao’nun Batı Hint Adaları kovalamacasının başlangıcında Johnson Charles’ın ilk topunun kalesiyle vurmasının ardından dört turdan 28’e iki sayı atarak underdoglar için topla öne geçti.

Bu erken başarı, Brandon King (34) ve Nicholas Pooran’ın (27) vurulmasına rağmen Papualıları ateşledi.

Her ikisi de birbirlerinin 11 teslimatına düştüğünde ve kaptan Rovman Powell onu takip ettiğinde PNG, Chase’in Sherfane Rutherford’un hızlı ölümünün ardından Russell’a katılmasıyla dengeyi düzeltmeden önce anıtsal boyutlarda bir üzüntü hissetti.

Valla, dar kaybı yansıtırken, “Daha rekabetçi bir hedefin 10-15 koşusu eksiktik, ancak bu kadar çok erken kaleyi kaybettikten sonra hala iyi bir çabaydı” dedi. “Bu toplamı savunmaya çalışırken gösterdiğimiz mücadeleden memnunuz. Bu bizim için bir fırsat ve turnuvalarda ve bunun gibi takımlara karşı en iyi kriketimizi oynama mücadelesini dört gözle bekliyoruz.”

Daha önce, Sese Bau’nun 43 toptan (altı dörtlü, bir altı) savaşan 50’si, topa vurulduktan sonra sekiz kişi için toplam 136olan png’nin tek anlamlı katkısını temsil ediyordu. Wicketkeeper Kiplin Doriga (27 dışarıda değil) ve Valla (21), hızlı bowling oyuncuları Alzarri Joseph ve Russell’ın Batı Hint Adaları çabalarına her biri iki kaleyle öncülük etmesiyle 20’yi geçen diğer oyunculardı.

Rahatlamış bir Powell, “PNG’ye kredi verin çünkü iyi kriket oynadılar ve planları basitti, ancak sonunda iki puanı almamız bizim için önemliydi” dedi. “Oyunun her üç bölümünde de (vuruş, bowling ve saha) daha iyi olmamız gerekiyor. Bugün kendimizden beklediğimiz standarda tam olarak uymuyorduk ve önümüzdeki maçlar için geliştirmemiz gerekiyor.”

Kısa puanlar:

Batı Hint Adaları, Papua Yeni Gine’yi beş kaleyle yendi.

20’de Papua Yeni Gine 136-8 (Sese Bau 50, Kiplin Doriga 24 çıkmadı, Esad Vala 21; Andre Rusell 2-19, Alzarri Joseph 2-34)

Batı Hint Adaları 137-5 kapalı 19 aşırı (Roston Chase 42 dışarıda değil, Brandon King 34; Esad Vala 2-28, Alei Nao 1-9)

Sonraki maçlar:

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar