Cumartesi, Haziran 22, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaSporKriketT20 Dünya Kupası: Salt, Pollard'ın İngiltere Takımı Üzerindeki Etkisini Selamlıyor

T20 Dünya Kupası: Salt, Pollard’ın İngiltere Takımı Üzerindeki Etkisini Selamlıyor

İngiltere vurucusu Phil Salt, Perşembe günü devam eden T20 Dünya Kupası 2024’te Batı Hint Adaları’na karşı çok önemli bir Süper Sekizli galibiyetin ardından takımın vuruş danışmanı Kieron Pollard’a övgü yağdırdı.

Salt, İngiltere’nin Daren Sammy Ulusal Kriket Stadyumu’ndaki sekiz küçük kapı galibiyetinde 87 koşudan (47 top, 7 dörtlü ve 5 altılı) oluşan kabarcıklı vuruşuyla maçın oyuncusu seçildi

Maçtan sonra konuşan Salt, Pollard’ın İngiltere kadrosuna çok değer kattığını söyledi.

“Pollard gruba çok şey getirdi ama şimdiye kadar (ondan) aldığım en değerli şeyin o koşu kovalamacasını inşa etmek olduğunu söyleyebilirim. Bir taraftan sekiz koşu, diğer taraftan 12 koşu yapmak hakkında çok konuştuk ve bu 200 (koşu), “diyor ICC tarafından Salt.

Batı Hint Adaları’nı mükemmel ölüm bowlingiyle 180 koşuyla sınırladıktan sonra, İngiltere’nin açılışçıları takımı 67 koşuluk bir açılış standıyla güçlü bir başlangıç yaptı.

Kaptan Jos Buttler ve Moeen Ali’nin görevden alınmasının ardından Jonny Bairstow ve Salt, maçı kazanmak için 44 toptan 97 koşu için bir ortaklık kurdu.

Ancak Salt, yetenekli bir Batı Hint Adaları takımına karşı böyle bir performans sergilemenin kolay olmadığını söyledi.

“Bunu söylemek kulağa çok basit geliyor ama bunu eyleme geçirmek gerçekten yoktu” dedi.

“Orada bir noktadan sonra yavaşladığımı biliyordum. Çok fazla grev yapmadığımı biliyordum ama o dönemi atlatırsam iyi bir konumda olacağımızı ve iyi bir düşüş yaşayabileceğimi biliyordum. denizciler için iyi hesaplanmış bir risk.”

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar