Cuma, Haziran 21, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaBAETitanic Trucks, Abu Dabi'deki Monster Jam'e Saldırdı

Titanic Trucks, Abu Dabi’deki Monster Jam’e Saldırdı

Kara Panter, Thor, Örümcek Adam, Mezarcı, El Toro Loco (Çılgın Boğa) ve Megalodon. Bunlar, bu hafta sonu Abu Dabi’deki Yas Adası’ndaki Etihad Arena’da ortaya çıkacak olan motor sporlarından ilham alan, özelleştirilmiş, arazi dışı titanlar. Monster Jam, dev tekerlekler üzerinde 12.000 kiloluk, dört metre boyunda altı arazi aracını bir araya getirirken, aile için iki günlük tam gaz, kükreyen yüksek oktanlı aksiyon olacak. Ve bir dizi çarpıcı dublörde sınıra itilecekler. 8 Ve 9 Haziran Cumartesi ve Pazar günleri gerçekleşecek etkinlikte, üç kategoriden herhangi birinde veya hepsinde bir unvan için cesaretlerini sergileyen profesyonel sürücüler yer alacak: yarış, beceriler ve serbest stil. Aşağıdaki videoyu izleyin: Grave Digger’ı kullanan 32 yaşındaki Matt Cody, insanların heyecanlanmaya hazır olduğunu söyledi. Maryland’li Cody Cuma günü Khaleej Times gazetesine verdiği demeçte, ”Onlara tekerlekli en iyi eğlenceyi vereceğiz” dedi. Dublörleri arasında, mamut kamyonun iki ön tekerleğinde zıpladığı tehlikeli bir manevra olan “burun tekerleği” ni yapacağını söyledi.

 

Blake Granger’ın
Louisiana’dan 34 yaşındaki Blake Granger ve El Toro Loco’nun şoförü ”Serbest tarzda çılgın ve vahşi gösteriler yapıyoruz” diye ekledi. Sekiz yıl önce Monster Jam’e katılan Granger, ”Canavar kamyonu kullanmak çok canlandırıcı olabilir ve olabildiğince yükseğe zıplarsınız” dedi. “Canavar” sürüşünü “vahşi ve korkusuz” ve “agresif bir şekilde sakin” olarak tanımladı.”

 

 

Canavar hız treni

13 yıl önce Monster Jam’e katılan Floridalı 42 yaşındaki Bari Musawwir, ”Ortalama bir erkekten daha uzun tekerlekli dev bir kamyona binmek bir roller coaster yolculuğu olabilir” dedi.

 

Musavvirin
Musawwir tamamen yeni Kara Panter’e pilotluk yapacak ve geri dönüşler en sevdiği numaralar arasında. Geri dönüşler, canavar kamyonun havaya ateş etmesi ve aşağı inerken geriye doğru takla atmasıdır.

Leydi Thor

Thor’u kullanan kadın sürücü Myranda Cozad, agresif ama heyecan verici tarzını sergileyecek, Örümcek Adam’ın sürücüsü Bernard Lyght de şovmenliğini ve eğlence yeteneğini sergileyecek. Megalodon’un şoförü ve süslü bir Monster Jam katılımcısı olan Charlie Pauken, tehditkar canavar kamyona komuta etmeye devam edecek. “Dört tekerleğin en aksiyon dolu motor sporları etkinliği” olarak tanımlanan Monster Jam, bazıları Güney Afrika, Avustralya, Almanya, Hollanda ve İngiltere’de yapılanları içeren, tüm dünyada tükenmiş etkinlikler gerçekleştiriyor. Bir sonraki durak bu yıl Ekim ayında Avustralya olacak.

 

Monster Jam, Mayıs 2023’te Etihad Arena’da ve ardından geçen yıl Aralık ayında Lıwa Festivali sırasında da düzenlendi.
DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar