Çarşamba, Mayıs 22, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaDubai Haber AğıTrezi, Metaverse Döneminde BAE'nin Aec Manzarasını Dönüştürecek

Trezi, Metaverse Döneminde BAE’nin Aec Manzarasını Dönüştürecek

Öncü hizmet olarak yazılım (SaaS) platformu Trezi, mimari, mühendislik ve inşaat (AEC) sektörünü gerçek zamanlı olarak dönüştürüyor ve BAE’deki stratejik genişlemesini Dubai kobi’sinin himayesinde ıAccel Gulf Business Incubator ile işbirliği yaparak gururla duyuruyor. Bu hamle, BAE hükümetinin Dubai Metaverse Stratejisi gibi proaktif çabalarıyla desteklenen uygun bir zamanda geliyor ve Trezi’nin tasarım işbirliğini yeniden şekillendirme ve bölgenin gelişen inşaat endüstrisindeki paydaş katılımını artırma hedefinde önemli bir başarıyı temsil ediyor.

Trezi, SmartVizX tarafından geliştirilen sürükleyici bir teknoloji platformudur. Özellikle inşaat sektörünü dönüştüren ve tasarımcılar, müşteriler ve kilit paydaşlar arasında kesintisiz iletişim kuran tüm kilit sektörlere değindiler Platform, sunduğu tekliflerle mimarlara, iç mimarlara, emlak geliştiricilere, altyapı kurumsal müşterilerine, yapı ürünleri üreticilerine, tedarikçilerine ve öğrencilere yıllık abonelikler ve ısmarlama hizmetler sunuyor.

Trezi’nin misyonu, benzersiz değer ve iş etkisi sağlayan sürükleyici deneyimler yoluyla AEC endüstrisini dönüştürmektir. Platformun Metaverse, AR, VR, MR, XR, konuşma yapay zekası ve metahumanlar dahil olmak üzere sürükleyici teknolojileri entegrasyonu, BAE’deki emlak piyasasının dinamiklerini değiştirmeye ve onu daha uyumlu hale getirmeye hazırlanıyor. TAAS hizmetlerinden biri, inşaatçıların inşa edilmemiş mülklerini sergilemek için müşterilerle iletişim kurmasına yardımcı olan gayrimenkul alanı için hazırlanmıştır.

Trezi, uzaktan işbirliğini ve gerçek zamanlı etkileşimi sağlayarak, mimarlara, tasarımcılara, mühendislere, yapı ürünü üreticilerine ve diğer paydaşlara, fiziksel konumlarından bağımsız olarak sorunsuz bir şekilde işbirliği yapmaları için iyi hizmet vermektedir.

Genişleme hakkında yorum yapan Trezi’nin kurucu ortağı Tithi Tewari şunları söyledi: “BAE’nin dinamik manzarası ve teknolojik yeniliğe olan bağlılığı, Trezi’nin misyonuyla mükemmel bir uyum içinde. Gayrimenkul sektöründeki işbirliği ve inovasyonda devrim yaratacak önemli potansiyel konusunda hevesliyiz. Platform, mühendislerin ve mimarların projenizi titizlikle görselleştirerek sanal bir alanda sorunsuz bir şekilde birleşmelerini sağlar. Bu tür yetenekler, önemli maliyet tasarrufu ve hata önleme vaadinde bulunur.”

Tithi, ”BAE pazarına girerken, BAE’de yenilikçi girişimimiz olan Orta Doğu’ya açılan kapıyı başlatırken ıAccel Gulf Business Incubator’ın desteğinden dolayı minnettarız” dedi.

Bu hareket, Trezi’nin yapılı ortamdaki profesyonellerin işbirliği yapma, tasarlama ve vizyonları hayata geçirme şeklini yeniden tanımlama taahhüdünün altını çiziyor. Platformun sezgisel arayüzü, daha hızlı karar vermeyi kolaylaştırır, hataları azaltır, ürün deneyimlerini geliştirir ve sonuçta AEC değer zincirinde önemli iş etkisi sağlar.

ıAccel Gulf Business Incubator’ın CEO’su ve kurucu ortağı Deepak Ahuja şunları söyledi: “Dubai’nin D33 gündemiyle uyumlu olarak, BAE’nin ekonomisi hızla büyüyor ve girişimlere yararlanabilecekleri büyük bir pazar sağlıyor. BAE ve daha geniş Orta Doğu’da kapsamlı bir ekosistem oyuncusu olan ıAccel Gulf Business Incubator, BAE pazarının karmaşıklıklarında gezinmek ve stratejik pazara giriş sağlamak için dünyanın dört bir yanındaki yenilikçi teknolojiyi donatıyor. Trezi’nin yenilikçi teklifiyle, AEC alanındaki teknolojik gelişmeleri teşvik etmeyi hedefliyoruz.”

Vizyonu daha da detaylandıran Tithi şunları ekledi: “Dubai’nin küresel bir meta veri merkezi olma vizyonuna katkıda bulunmaktan heyecan duyuyoruz ve AEC sektöründe inovasyonu teşvik etmek ve değer yaratmak için yerel paydaşlarla işbirliği yapmayı dört gözle bekliyoruz.”

2015 yılında Hindistan’da kurulan şirket, bugüne kadar 4 milyon doların üzerinde fon topladı. 2 Milyon dolarlık son finansman turu, ürün geliştirme ve pazar genişletme girişimlerine ayrılan YourNest Venture Capital’in öncülüğünü yaptığı Ocak 2023’teydi.

BAE’deki genişlemesine ek olarak, Trezi, mimarları, tasarımcıları ve inşaat sektörü profesyonellerini dönüştürücü sürükleyici deneyimlerle güçlendirme misyonuyla küresel olarak varlığını güçlendirmeye devam ediyor.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Haber'e Reklam Ver

En Son Eklenenler

Son yorumlar