Perşembe, Haziran 27, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaTakviyelerYeni Standartlar Belirlemek

Yeni Standartlar Belirlemek

1900 yılında kurulan Birmingham Üniversitesi, dünyanın en iyi 100 üniversitesi arasında yer almaktadır (QS 2022) ve Birleşik Krallık’taki en önde gelen yüksek öğretim kurumlarından biridir. Birmingham, Dubai’nin uluslararası eğitim merkezinde bir kampüs açan ve dünyanın dört bir yanından en parlak öğrencileri araştırma ve öğretimle ünlü bir üniversiteye bağlama mirasımızı sürdüren ilk Russell Group Üniversitesidir (İngiltere’nin Ivy League’e eşdeğeri).

 

Dubai Uluslararası Akademik Şehri’ndeki (DIAC) yepyeni, son teknoloji ürünü akıllı kampüsümüz, 2.900 öğrenciye akademik bir yuva ve Dubai’de benzeri olmayan bir öğrenci deneyimi sunuyor.

 

İşbirliği, kampüs tasarımının merkezinde yer alır ve gerçek dünyadaki çalışma uygulamalarını yansıtır. Esnek çalışma alanları, ihtiyaçlarınıza uygun bir öğrenme ortamına sahip olmanızı sağlar ve öğrenme teknolojisine yönelik ‘önce dijital’ yaklaşımımız, Dubai’deki meslektaşlarınızla sorunsuz çalışabilmenizi sağlar, aynı zamanda Birleşik Krallık veya Singapur kampüslerimizdeki öğrencilerle uluslararası işbirliğini teşvik ederek paha biçilmez bir deneyim sunar. dünyayı kapsayan projeler üzerinde çalışmak. Dünyanın önde gelen araştırma ve tesislerinden, ileri görüşlü personelimize, teknolojik altyapımıza ve endüstri ortaklıklarımıza kadar Birmingham, yarının iş piyasasında başarılı olmak için gereken beceri, bilgi ve uzmanlığa hazır olmanızı sağlamak için yeniliği teşvik edecektir.

 

“Birmingham Dubai Üniversitesi’ndeki kariyer hizmeti, öğrenciler için yerleştirme bulma ve ağ fırsatları yaratma konusunda inanılmaz derecede yardımcı oldu. Kariyer hizmeti, Grant Thornton’da kariyer gelişimim için çok faydalı olan üç aylık bir staj bulmamda bana yardımcı oldu “diyor Uluslararası işletme mezunu Yüksek Lisans öğrencisi Aishatu. Birmingham Üniversitesi’nin küresel topluluğuna katılmak için hiç bu kadar heyecan verici bir zaman olmamıştı; ister akademik yolculuğunuza başlıyor olun, ister lisansüstü eğitim yoluyla mevcut bilginize güveniyor olun, Birmingham’ın sizi her adımda gereceğinden, zorlayacağından ve destekleyeceğinden emin olabilirsiniz. Geleceğinizi etkinleştirin ve şimdi Eylül 2024’e şu adresten başvurun: birmingham.ac.uk/dubai
DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar