Cuma, Haziran 21, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaEğlenceYeni Wrestlemania Arenası 'Wwe 2K24' Yaması 1.09'da Tanıtıldı

Yeni Wrestlemania Arenası ‘Wwe 2K24’ Yaması 1.09’da Tanıtıldı

En son WWE 2K24 yaması 1.09 heyecan verici yeni bir ekleme getiriyor: WrestleMania 40 arena. Ancak bu yeni özelliğe yalnızca 40 Yıllık WrestleMania Sürümünü satın almış olanlar erişebilecek. Bu dahil etme, WrestleMania 40’ın son zamanları göz önüne alındığında önemli bir başarı olan oyun serisinde güncel bir WrestleMania etkinliğinin ilk kez yer aldığına işaret ettiği için dikkate değerdir.

WWE 2k24’ün geliştirme ekibi, kararlılık iyileştirmelerine ve küçük geliştirmelere odaklanarak önceki yamalarla oyun istikrarını korumak için özenle çalışıyor. Bazı güncellemeler, Xavier Woods’un alter-ego Zero’su ve çeşitli MyFaction Persona kartları gibi yeni oynanabilir karakterler bile tanıttı ve bu habersiz eklemelerle genellikle oyunun hayran kitlesini şaşırttı. Ancak en son yama, daha önce duyurulan WrestleMania 40 arena’yı benzersiz bir dokunuşla getiriyor.

1.09 Yaması yalnızca WrestleMania 40 arena’yı eklemekle kalmaz, aynı zamanda hem gündüz hem de gece sürümlerini sunarak yeni içeriği etkili bir şekilde ikiye katlar. 40 Yıllık WrestleMania Sürümüne sahip oyuncular artık wwe’nin dönüm noktası etkinliğinden ikonik anları yeniden yaşayabilir veya yeniden hayal edebilirler.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar