Çarşamba, Mayıs 29, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana Sayfaİş DünyasıİşletmeAdib İşletme Bankacılığı Ülke Çapında Coğrafi Genişleme Planını Açıkladı

Adib İşletme Bankacılığı Ülke Çapında Coğrafi Genişleme Planını Açıkladı

Önde gelen bir finans kurumu olan Abu Dabi İslam Bankası (ADIB), BAE’deki ticari Bankacılık müşterilerine daha iyi hizmet vermek için genişleme planını açıkladı. ADIB İşletme Bankacılığı, KOBİ’leri büyümelerini ve başarılarını teşvik etme taahhüdünün bir parçası olarak desteklemek için kilit iş ekosistemlerindeki varlığını genişletiyor.

Bu genişleme, KOBİ sektörüne hizmet etme konusunda uzmanlaşmış kilit ortaklarla stratejik işbirliklerini ve işletmelere daha iyi hizmet verebilmek için BAE’deki kilit konumlardaki geniş ağından yararlanmayı içerir.

Şu anda Abu Dabi, Al Ain, Sharjah ve Dubai’de dokuz özel iş merkezi işleten ADİB Business, daha fazla büyümeye hazırlanıyor. ADIB İşletme Bankacılığı, özellikle geleneksel bankacılık hizmetlerini tercih eden müşteriler için fiziksel iş merkezlerine erişim sağlarken, KOBİ’lere dijital bankacılığın rahatlığını sağlayan, çeşitli tercihlere göre uyarlanmış farklı bir model sunar.

Bu genişleme, yalnızca artan iş hacmi operasyonlarını kolaylaştırmakla kalmıyor, aynı zamanda adıb’nin KOBİ’lere özel bütünsel bankacılık çözümleri sunma taahhüdünü de örnekliyor. Dijital güçlenmeyi insan uzmanlığıyla birleştiren ADIB Business, KOBİ’ler için bankacılık kolaylığı sağlayarak, sorunsuz kendi kendine katılım seçenekleri ve hem dijital kanallar hem de fiziksel iş merkezleri aracılığıyla özel ilişki yöneticilerine erişim sunar.

ADİB Bireysel Bankacılık Küresel Başkanı Amit Malhotra, “Fiziksel genişlememizin dijital yeteneklerle sinerjisini oluşturarak, tüm müşterilerimize kapsamlı bir bankacılık deneyimi sunmayı hedefliyoruz. Bu, adıb’nin KOBİ’leri destekleme ve BAE ekonomisinin arkasındaki itici güç olarak önemli rollerini kabul etme taahhüdünün altını çiziyor. Büyümeye ve yenilik yapmaya devam ettikçe, KOBİ’leri güçlendirmeye ve BAE genelinde ekonomik refahı artırmaya kendimizi adadık.”

Fiziksel genişlemesine ek olarak, ADIB Business dijital inovasyonda önemli adımlar attı. Emirates Yüz Tanıma (EFR) teknolojisinden yararlanan ADIB, KOBİ’lerin işletme hesaplarını anında dijital olarak açmasını sağlayarak fiziksel ziyaretlere veya belge gönderimlerine olan ihtiyacı ortadan kaldırır. Ayrıca ADİB Business, küçük işletme çözümlerini yeniledi, bir B2B dijital pazarı olan ADİB Business Souq’u tanıttı ve sürdürülebilirliği ve ESG taahhütleriyle uyumlu olarak hesap açma ve müşteri hizmetleri için kağıtsız işlemleri benimsedi.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Haber'e Reklam Ver

En Son Eklenenler

Son yorumlar