Salı, Temmuz 2, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaEğlenceAktör Kristen Wiig, 15 Yıllık 'Aşağılık Ben' Yolculuğunu Anlatıyor

Aktör Kristen Wiig, 15 Yıllık ‘Aşağılık Ben’ Yolculuğunu Anlatıyor

Yakın tarihli bir röportajda Amerikalı aktör ve yapımcı Kristen Wiig, Despicable Me serisine uzun süredir devam eden katılımını yansıtıyordu. Başlangıçta Bayan Hattie’yi oynarken, geri dönmeyi asla beklemiyordu, ancak sonraki filmlerde Gru’nun karısı Lucy olarak geri istendiği için heyecanlandı.

Wiig, Steve Carell gibi yeteneklerle ve Will Ferrell ve Sofía Vergara gibi yeni gelenlerle çalışmanın heyecanını vurgulayarak yeni ve geri dönen oyunculardan bahsediyor. Süper şarjlı gremlinler olarak tanımlanan Mega Minyonların tanıtımı, filmin eğlencesine katkıda bulunuyor.

Bir sohbette Wiig, franchise’ın onun için ne anlama geldiğini tartışıyor. Röportajdan alıntılar:

‘Despicable Me’ filminin yayınlanmasından yaklaşık 15 yıl sonra hala bu filmler üzerinde çalışacağınızı hayal edebiliyor muydunuz?

Hayır. Demek istediğim, ilk filmde Bayan Hattie’yi oynadığım için çok mutluydum, ama sonra kızlar evlat edinildiğinden beri başkalarında olmayacağımı varsaydım. Bu yüzden, benden geri dönüp sonraki üç film için farklı bir karakter olmamı istemeleri şaşırtıcı ve onlar üzerinde çalışmak en sevdiğim deneyimlerden biri oldu.

Bu senin için neden bu kadar önemli?

İnsanlar bu filmleri gerçekten seviyor. Yetişkinler çocukları onları izlemeye götürmekten hoşlanır ve gençler de onları sever. Gerçekten herkes için yaratılmışlar ve o ailenin bir parçası olmak harika hissettiriyor. Özellikle dünyamızda bu zamanlarda insanları mutlu etmek de çok güzel bir fırsat.

Ama bu animasyon serisinin neden bu kadar çok insana ulaştığını düşünüyorsunuz?

Çünkü aksiyonu ve komedisi var ve özünde aile ile ilgili. Sadece biraz gözyaşı döktüğün anlarla güzel bir kalbi var.

Burada Gru’nun karısı ve çocuklarının annesi olan yetenekli gizli ajan Lucy’nin rolüne geri dönüyorsunuz. Herhangi bir şekilde onun gibi misin?

Tanrım, keşke onun enerjisine sahip olsaydım! Bu filmde onun anne ayısının çıktığını görüyorsunuz ve sanırım ben de ailemle biraz böyleyim. Lucy işini seviyor ama önce aile geliyor ve bu kesinlikle ilişki kurabileceğim bir şey.

Ailenizle birlikte ‘Despicable Me 4’ü görmeyi dört gözle bekliyor olmalısınız.

Oh evet. Çocuklarım ilk filmi izlediler ve sadece Minyonları seviyorlar. Bu yüzden Despicable Me 4 ‘ü onlarla birlikte görmekten çok heyecanlıyım. Parçası olduğum hep birlikte izleyebileceğimiz bir şeye sahip olmak güzel.

Her filme döndüğünüzde bu karaktere geri dönmek sizin için kolay mı?

Evet, çünkü Gru’yu çok desteklediği için kocasını seven enerjik ve pozitif birine girmek eğlenceli.

Gru, Lucy ve çocuklar yeni bir kasabaya taşınmak zorunda kalırlar. Lucy bu hareketi nasıl görüyor?

Bence Lucy her şeyi bir macera olarak görüyor. Ve yer değiştirmeleri ailesini güvende tutmakla ilgili olduğu için, onları heyecanlandırmak için toplamaya çalışıyor. Bu yüzden, Lucy’nin yeni adını o kadar çok sevmese de yeni bir şey yapmaktan gerçekten mutlu olduğuna inanıyorum. Bunun dışında sanırım sadece gemiyi yönlendirmeye çalışıyor.

Ve gizli kalmak için kuaför olarak yeni bir iş bulur…

Lucy, Kötü Adamlarla Mücadele Birliği’nin yüksek eğitimli, süper yetenekli, tutsak almayan bir ajanıdır. Ve şimdi küçük bir saç kesimi yapmakla karşı karşıya. Bu ne kadar zor olabilir ki? Göreceğiz…

Gru, nerede olursa olsun sudan çıkmış bir balıktır, ama burada daha da fazladır…

Evet, kasabada uzun siyah bir gömlek giyen ve onun gibi görünen tek adam o.

Steve Carell, Gru’nun ikonik rolüne geri dönüyor ve ardından ‘Despicable Me 4’te franchise’a katılan olağanüstü bir oyuncu grubunuz da var…

Her zaman harika insanlar olurlar: Will Ferrell, Sofía Vergara, Chloe Fineman, Stephen Colbert … Heyecan verici.

Bunun içinde süper güçleriyle Mega Minyonlarla da tanışacağız. Onlar hakkında ne söyleyebilirsin?

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar