Cuma, Haziran 21, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaDubai Haber AğıAl Ansari Financial Services, Avrupa'nın en iyi Finans Kurumu Halka Arzı (Mea)...

Al Ansari Financial Services, Avrupa’nın en iyi Finans Kurumu Halka Arzı (Mea) Ödülüne Layık Görüldü

BAE’nin önde gelen entegre finansal hizmetler gruplarından biri olan Al Ansari Financial Services, EMEA Finance tarafından 2023 yılı için Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (EMEA) bölgesindeki ‘En iyi Finansal Kurum Halka Arzı’ olarak kabul edildi.

Ödül, grubun 2023’teki dönüm noktası halka arzını (IPO) çevreleyen olağanüstü yürütme ve güçlü yatırımcı talebini kabul ediyor.

Birleşik Krallık’ın Londra kentinde EMEA Dergisi tarafından düzenlenen ödül töreni, BAE, Orta Doğu, Avrupa ve Afrika’daki önde gelen şirketlerden ve finans kurumlarından temsilcileri bir araya getirerek EMEA bölgesindeki en etkileyici anlaşmaları ve anlaşmacıları tanıdı.

Al Ansari Financial Services’in Grup CEO’su Rashed A. Al Ansari, bu prestijli küresel ödülü kabul etmekten duyduğu derin sevinci paylaşarak şunları söyledi: “Bu takdiri EMEA Finance’den almak, tüm ekibimizin sıkı çalışmasının ve bağlılığının bir kanıtıdır. yatırımcılar şirketimize yerleştirdiler. Halka arzımızın Avrupa, Orta Doğu ve Afrika Bölgesindeki başarısı yolculuğumuzda önemli bir kilometre taşıdır. Halka arz yolculuğumuz boyunca paha biçilmez destekleri ve uzmanlıkları için Emirates nbd’ye şükranlarımızı sunuyoruz. Bölgenin önde gelen finansal hizmet sağlayıcılarından biri olarak büyümeye ve gelişmeye devam ederken hissedarlarımıza ve paydaşlarımıza değer sağlamaya kararlıyız.”

BAE’deki en büyük dışa dönük kişisel havale ve döviz şirketi olan Al Ansari Exchange, WorldWide Cash Express, CashTrans, Kuveyt’teki Al Ansari Exchange (tam satın alma devam ediyor) ve Al Ansari Digital Pay dahil olmak üzere Al Ansari Financial Services’in tamamına sahip olduğu bağlı ortaklıkları aracılığıyla grup, Al Ansari Dijital Ödeme, grup, Al Ansari Finansal Hizmetleri’nin tamamına sahip olduğu paranın yerel ve küresel olarak hızlı, sorunsuz ve güvenli bir şekilde hareket etmesini sağlar.

EMEA Finans’ın tanınması, grubun stratejik yönünü ve değer sağlamaya odaklanmasını güçlendirmektedir. Güçlü bir finansal temele ve geleceğe yönelik net bir vizyona sahip olan Al Ansari Financial Services, ortaya çıkan fırsatlardan yararlanmak ve bölgenin dinamik finansal hizmetler sektöründeki liderlik yolculuğuna devam etmek için iyi bir konumdadır.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar