Perşembe, Haziran 20, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaSporFutbolArjantin, Copa America Isınmasında Ekvador'u 1-0 Geride Bıraktı

Arjantin, Copa America Isınmasında Ekvador’u 1-0 Geride Bıraktı

Angel Di Maria’nın golü Arjantin’e Pazar günü Chicago’da Copa America öncesi hazırlık maçında Ekvador’a karşı 1-0’lık rahat bir galibiyet kazandırdı.

Copa America’dan sonra uluslararası görevden emekli olacak olan Di Maria, Cristian Romero’dan bir topun ardından aradan beş dakika önce Arjantin’e liderlik etti. Ancak ikinci yarıda avantajını genişletemediler.

“Hak edilmiş bir galibiyetti. Her zamanki gibi çalışmaya devam etmeli ve birlik içinde kalmalıyız “dedi.

“Ekvador, Copa’da karşılaşabileceğimiz bir rakip. Çok zor bir turnuva olacağını biliyoruz. Bugün neler yapabileceğimizi göstermek için güzel bir maçtı.”

Arjantin, savunan şampiyonlar 20 Haziran’da Kanada’ya karşı Copa America kampanyasını başlatmadan önce Cuma günü Guatemala’yı bir başka dostane maçta ele geçirdi. Daha sonra beş gün sonra Şili ve 29 Haziran’da Peru ile oynarlar.

Ekvador, Copa America hazırlıkları kapsamında Çarşamba günü Bolivya ve Pazar günü Honduras ile karşı karşıya gelecek. Kampanyalarına dört gün sonra Jamaika ve 30 Haziran’da Meksika ile karşılaşmadan önce 22 Haziran’da Venezuela’ya karşı dörtlü turnuvada başlıyorlar.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar