Cuma, Haziran 21, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaDubai Haber AğıAura Eureka'yı Kazandı! En Yenilikçi Başlangıç Şirketi için Gcc 2024 Büyük Ödülü

Aura Eureka’yı Kazandı! En Yenilikçi Başlangıç Şirketi için Gcc 2024 Büyük Ödülü

Eureka! Asya’nın en büyük iş modeli yarışması olan GCC 2024, Aura’nın Eureka’nın galibi ilan edilmesiyle doruğa ulaştı! GCC unvanı ve büyük ödülü, 4 Haziran’da Dubai’deki Hilton Al Habtoor City’de düzenlenen gala yemeğinde.

Eureka! Şimdi üçüncü baskısında olan KİK yarışması, KİK bölgesinde iş inovasyonunu ve girişimciliği teşvik etmekle eşanlamlı hale geldi. IIT Bombay e-cell tarafından düzenlenen ve Gulf Islamic Investments (GII) tarafından desteklenen Eureka! GCC, Körfez girişimcilerine, iş inovasyonunun evi olan Dubai’deki endüstri uzmanlarından mentorluk almaları için ideal bir platform sağlar.

2024 yarışmasına KİK ülkelerinden 300’den fazla startup katıldı. Titiz bir değerlendirme süreci, verimli iş planlaması ve sektör uzmanlarından uzman rehberliği üzerine özelleştirilmiş atölye çalışmalarından oluşan gelişmiş bir girişimcilik eğitim programı almak üzere 30 yarı finalisti kısa listeye aldı.

Eureka! KİK yargıçları, 100.000 $ ‘lık ödül havuzundan pay almak için Büyük Finalde yarışacak en iyi on girişimi seçtiler. Aura büyük Ödülü’nün yanı sıra, diğer ödüller ve ödüller çekim yerlerine ve Reflowx’e ve onur konuğu Satish Kumar Sivan tarafından sunulan En iyi Açık Saha Seyirci Seçimi Ödülü’ne (HAAY kazandı) gitti.

Daha fazla bilgi için adresini ziyaret edin.www.ecell.in/eurekagcc /.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar