Cuma, Haziran 21, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaBAEBAE: Ajman'da Balıkçılar için 5 Milyon Dh'lik Bağış Açıklandı

BAE: Ajman’da Balıkçılar için 5 Milyon Dh’lik Bağış Açıklandı

Yüksek Konsey Üyesi ve Ajman Hükümdarı Şeyh Humaid bin Rashid Al Nuaimi, Kurban Bayramı’nda Ajman Balıkçılar Derneği’ne bağlı balıkçılara 5 milyon Dh’nin ödenmesini emretti.

Bu bağış sadece maddi bir destek değil, bir umut ışığıdır. Balıkçıların karşılaştığı ihtiyaç ve zorlukları ele alarak vatandaşları balıkçılık mesleğini düşünmeye motive etmeyi amaçlamaktadır. Bağış, ilerlemelerini engelleyen engelleri ortadan kaldırmak, sadece onlar için değil aileleri için de insana yakışır bir yaşam sağlamak için atılan bir adımdır.

Ajman Veliaht Prensi Ofisi Başkanı ve Ajman Balıkçılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ahmed İbrahim Rashid Al Ghamlasi, Ajman Hükümdarı ve Ajman Veliaht Prensi Şeyh Ammar bin Humaid Al Nuaimi’ye en içten tebrik ve nimetlerini iletti. ve Yürütme Konseyi Başkanı, kurban Bayramı vesilesiyle.

Dernek adına Ahmed İbrahim, emirlik’te balık zenginliğinin korunmasına ve geliştirilmesine yardımcı olan balıkçı topluluğuna sürekli destekleri ve himayeleri için liderlere takdirlerini ve derin şükranlarını dile getirdi.

Al Ghamlasi, önemli bir dini olaya denk gelen ve mutluluklarını ikiye katlayan bu bağış için dernek Yönetim Kurulunun ve Ajman’daki tüm balıkçıların mutluluğunu vurguladı.

Bu desteğin, liderliğin toplumun ihtiyaçlarına ilişkin empati ve anlayışını yansıttığını, derneğin balıkçılık mesleğini, liderliğin gelecek nesillere mirası koruma ve aşılamaya yönelik direktiflerine uygun olarak geliştirme ve teşvik etme hedefleriyle uyumlu olduğunu vurguladı.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar