Çarşamba, Mayıs 29, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaBAEBAE: Evlenmek ister misin? Emirlik Gençliğine Çeşitli Düğün Masraflarında Yardımcı Olacak Yeni...

BAE: Evlenmek ister misin? Emirlik Gençliğine Çeşitli Düğün Masraflarında Yardımcı Olacak Yeni Girişim

Evlenmek isteyen Abu Dabi’deki Emirlik çiftleri, Topluluk Geliştirme Departmanı (DCD) – Abu Dabi ve Fazaa arasındaki işbirliği yoluyla özelleştirilmiş hizmetlerden ve ek avantajlardan yararlanacaklar.

Yakında evlenecek çiftlerin Fazaa’ya kaydolmaları teşvik edilir, çünkü üyelerine mağaza indirimleri, araba sigortası ve ferdi kaza tazminatı gibi özel avantajlar sunar.

Aynı şekilde, bu yılın ikinci çeyreğinde başlatılması planlanan bir girişim olan Medeem Aile Gelişimi Merkezi’ne kaydolurlarsa rehberlik, aile arabuluculuğu, aile ve psikolojik danışmanlık alacaklar.

Nişanlı çiftler Medeem gold kart sahibi olduktan sonra salon ve kosha (düğün sahnesi) masrafları, fotoğrafçılık, aydınlatma, ses, müzik, duvar ve masa süslemeleri, çiçekler, gelinin elbisesi ve daha fazlası gibi düğün hizmetlerinde indirim hakkına sahip olacaklar.

Ayrıca otellerde, mülklerde, mobilyalarda, mücevherlerde, seyahatlerde ve daha fazlasında indirim alabilirler.

Yarbay Ahmed Bouharoun Al Shamsi, “Medeem kartı, programa kayıtlı vatandaşlara, özellikle evlenecek ve Medeem Aile Geliştirme Merkezi’nin üyesi olanlara bir dizi özel avantaj ve teklif sağlayacak” dedi.

Evlenmeyi planlayan Emirlikler için Medeem Aile Hazırlık Merkezi programına kaydolma koşulları, Medeem Aile Gelişim Merkezi’nin açılışında Medeem kartına hak kazanma koşullarına ek olarak yakında açıklanacaktır.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Haber'e Reklam Ver

En Son Eklenenler

Son yorumlar