Çarşamba, Mayıs 29, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaDubai Haber AğıMubkhar, Gcc Genelinde 'Ayın Kokusu' Koleksiyonunu Genişletiyor

Mubkhar, Gcc Genelinde ‘Ayın Kokusu’ Koleksiyonunu Genişletiyor

Kik’teki en iyi doğu ve batı parfümlerini sunan lider şirket olan Mubhkar, baharın canlı ve ferahlatıcı mevsiminden esinlenerek Mayıs Ayının Kokusunu piyasaya sürdüğünü duyurdu ve şimdi Kuveyt’e ek olarak BAE, Katar ve Bahreyn’de satın alınabiliyor.

Ayın Mayıs Kokusu, özellikle Mubhar’ın kadın müşterisine özel olarak tasarlanmış beyaz çiçekler, odunlar, misk, narenciye ve toz notaların özenle hazırlanmış bir karışımıdır. Beyaz çiçekler ve toz elementler arasındaki karışım, kokuya kadınsı bir dokunuş katarak hem rahatlatıcı hem de lüks hissedebilen sofistike ve rafine bir aroma sunar. Bu kokudaki tüm notalar birlikte iyi gider ve baharın özünü yakalayan uyumlu ve ferahlatıcı bir aroma yaratır.

Mubkhar, benzersiz ve kaliteli kokular üretmeye kendini adamıştır ve Mayıs Ayının Kokusu istisna değildir. Marka, sadece uzun ömürlü değil, aynı zamanda duygu ve hatıraları uyandıran kokular yaratmak için en iyi malzemeleri kullanmaktan gurur duyuyor. Marka, en son baskısında çiçek notalarının yoğunluğunu yumuşatmak için toz elementler ekleyerek genel kokuyu günlük kullanım için daha ulaşılabilir ve giyilebilir hale getirdi.

Erişimini genişletme ve müşterilerine çeşitli kokular sunma konusundaki sürekli çabalarının bir parçası olarak Mubkhar, bu koleksiyonu BAE, Katar, Bahreyn ve Kuveyt’teki tüm lokasyonlarında piyasaya sürdü. Bu genişleme, Mubkhar’ın müşterilerinin konumlarından bağımsız olarak Ayın özel Kokularını deneyimlemelerine olanak tanır.

Mubkhar, 2015 yılında kurulmuş, yüksek kalite standartlarında üretilmiş en kaliteli Doğu ve Batı parfümlerini sunan bir parfüm şirketidir. Floward’ın sahibi olduğu Mubkhar, bölgedeki ‘Kendi Parfümünüzü Tasarlayın’ deneyiminin öncüsüdür. Kalite, ürün geliştirirken Mubkhar’ın ahlakının merkezinde yer alır. Mubkhar, uluslararası güvenlik standartlarına dikkat ederek ve ürünlerinin çevre dostu olmasını sağlayarak, ürünlerinin kalitesiyle kendisini lüks parfüm endüstrisinde benzersiz bir konuma getirmektedir.

Mayıs Ayının Kokusunu alışveriş yapmak için tüm satış noktalarında Mubhar’ı ziyaret edin veya adresinden evinizin rahatlığında alışveriş yapınwww.mubkhar.com .

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Haber'e Reklam Ver

En Son Eklenenler

Son yorumlar