Pazartesi, Haziran 24, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana Sayfaİş DünyasıİşletmeBAE Saas Pazarının 2029 Yılına Kadar 30,52 Milyar Dolar Değerinde Olması Bekleniyor

BAE Saas Pazarının 2029 Yılına Kadar 30,52 Milyar Dolar Değerinde Olması Bekleniyor

Araştırmalar, hükümetin artan çabaları, dijital dönüşüm ve bulut bilişimin büyümeyi teşvik etmek için artan kabulünün, Hizmet Pazarı olarak BAE Yazılımının (SaaS) öngörülen dönemde hızla büyüyeceği tahmin ediliyor.

Blueweave Consulting’in yakın tarihli bir raporuna göre, BAE SaaS pazar büyüklüğünün 2029 yılına kadar yüzde 27,93’lük bir cagr’de büyüyerek 30,52 milyar dolara ulaşacağı tahmin ediliyor. 2022’de büyüklüğünün 5,49 milyar dolar olduğu tahmin ediliyordu.

BAE pazarı için başlıca büyüme faktörleri “, iş sorunlarının çözümünde onlara yardımcı olacak tek bir çözüme yönelik artan şirket ihtiyaçlarını içeriyor. CRM ve tedarik zinciri yönetimi gibi SaaS çözümleri, özellikle iş sürecindeki otomasyonun artmasıyla BAE işletmeleri arasında büyük bir çekiş kazanıyor ve bu da genel BAE yazılımının bir hizmet pazarı olarak büyümesini de etkiliyor ”dedi.

Tally Solutions Orta Doğu Genel Müdürü Vikas Panchal, “UAEs Akıllı şehir girişimleri ve kağıtsızlığa doğru ilerlemeyle hem hükümet hem de işletmeler tamamen entegre çözümler uyguluyor. Yazılım ürünü endüstrisinin baskın bir etki olarak ortaya çıktığı yazılım ortamında kayda değer bir dönüşüm olmuştur. KOBİ’ler, bir düğmeye tıklayarak anlayışlı raporlar hazırlamalarına ve uyumlulukları etkin bir şekilde yönetmelerine yardımcı olan yazılımlarla dijitalleşmenin avantajlarından yararlanıyor. Bu yazılım çözümleri, geleneksel dağıtım yöntemlerini dönüştürdü ve çeşitli sektörlerdeki işletmelerin benimsediği çok çeşitli faydalar sağlıyor. Hükümetin girişimleri ve fintech’leri desteklemesiyle, yazılım pazarı endüstrisinin sıçramalar ve sınırlar içinde büyümesi bekleniyor.”

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar