Perşembe, Haziran 20, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaBAEBAE Seyahat Yasağı İptali: 5 Adımda Çevrimiçi Nasıl Yapılır

BAE Seyahat Yasağı İptali: 5 Adımda Çevrimiçi Nasıl Yapılır

BAE kısa süre önce vizeyle ilgili düzenlemeleri sıkılaştırdı – ziyaret vizesi sahiplerinin gidiş dönüş biletlerini aynı havayolunda rezerve etmeleri istenmesinden 3.000 Dh’lik nakit taşımaya kadar.

Bazen, BAE’nin bir ziyaretçisi veya sakini kendilerini yasal olarak sıcak suda bulduğunda veya göçle ilgili sorunları olduğunda, kendilerine karşı bir seyahat yasağı çıkarılabilir. Bu, kredi veya kredi kartı ödemelerini kaçırdıysanız da olabilir. Bunun bir seyahat yasağı getirilip getirilmediğini kontrol etmek için iyi bir fikir olduğunu düşünüyorsanız.

Eğer varsa, seyahat yasağınızı çevrimiçi olarak nasıl iptal edebilirsiniz:

1. Adalet Bakanlığı’nın web sitesini ziyaret edin ve BAE Pass’ı kullanarak giriş yapın. Web sitesine daha önce kaydolmadıysanız ayrı olarak kaydolmanız gerekebilir.

2. Giriş yaptıktan sonra, ‘Seyahat Yasağı Siparişinin iptal Talebini’ arayın. Orada ‘Vaka Yönetimi’ adlı bir sekme bulabileceksiniz.

3. Bu sekmeye tıkladıktan sonra, aleyhinize açılan davaları görmek için ‘Davalarım’a tıklayın.

4. Her davanın ayrıntılarını görüntüleyebilir ve her davada iptal talebinde bulunabilirsiniz. Bu adımda bir form doldurmanız ve bilgilerinizi doldurmanız gerekecektir.

5. Son olarak, davanıza göre bir ödeme yapmanız gerekebilir.

Daha fazla bilgi

Adalet Bakanlığı’na göre bu hizmetin işlenmesi beş iş günü kadar sürebilir.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar