Cuma, Haziran 28, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaBAEBAE Trafik Uyarısı: Abu Dabi'de Kilit Yollarda Kısmi Kapanma Açıklandı

BAE Trafik Uyarısı: Abu Dabi’de Kilit Yollarda Kısmi Kapanma Açıklandı

Reklam Hareketliliği, 29 Haziran Cumartesi gününden itibaren sürücülere Abu Dabi’deki kilit yollarda kısmi kapanma konusunda bilgi verdi. Yetkili, Saeed bin Shakhbout Caddesi’nde kısmi bir kapanma ve karşı tarafta trafik sapması olacağını söyledi. 29 Haziran Cumartesi ile 22 Temmuz Pazartesi arasında saat 12’den itibaren geçerli olacaktır. Aşağıdaki haritaya bakın:

 

En son haberler ile güncel kalın. WhatsApp Kanallarında kt’yi takip edin. Bu arada, E11 Şeyh Maktum bin Rashid Yolu üzerinde 29 Haziran Cumartesi günü saat 12’den 3 Temmuz Çarşamba günü saat 6’ya kadar kısmi bir yol kapanacak. Kapanış, sağ şeritte Al Shahama’ya doğru ilerleyecek. Aşağıdaki haritaya bakın:

 

Al Karamah Caddesi’nde de kısmi yol kapatıldığı açıklandı. Kapanış, 29 Haziran Cumartesi günü saat 11.30’dan 1 Temmuz Pazartesi günü saat 5’e kadar iki sağ şeritte olacak. Aynı cadde üzerindeki sol şeritte kısmi kapanma 28 Haziran saat 11’den itibaren yürürlüğe girdi ve 29 Haziran Cumartesi saat 11.30’a kadar geçerli olacak. Aşağıdaki haritaya bakın:

 

Yetkili, sürücüleri dikkatli sürmeye ve trafik kurallarına ve düzenlemelerine uymaya çağırdı.
DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar