Pazar, Haziran 23, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaBAEBAE Uçuşları: Abu Dabi'nin Etihad Havayolları Bu Ay 8 Rotanın Lansmanını Duyurdu

BAE Uçuşları: Abu Dabi’nin Etihad Havayolları Bu Ay 8 Rotanın Lansmanını Duyurdu

Ağ programına büyük bir destek veren BAE’nin ulusal havayolu şirketi Etihad Airways, bu Haziran ayında sekiz varış noktasına uçuşların başlamasını kutluyor ve bu yaz toplam işletme güzergahı sayısını 76’ya çıkarıyor.

Etihad İcra Kurulu Başkanı Antonoaldo Neves şunları söyledi: “Ağımızı sekiz ek lokasyonla genişletme planlarımızı gerçekleştirdiğimiz için Etihad için heyecan verici bir ay. İleriye dönük rezervasyonlarımızdan görebileceğimiz üç önemli yere (Bali, Jaipur ve Al Qassim) uçuşlar başlatıyoruz — rezervasyonlar zaten misafirlerimiz arasında popüler olduğunu kanıtlıyor.

“Aynı zamanda, yeni sezonluk destinasyonlara operasyonlara başladık ve popüler yaz noktalarına geri döndük. Bu yaz misafirlerimizi gemide ağırlamayı ve daha fazla insanı dünyanın dört bir yanındaki daha fazla yere rahatça bağlamayı dört gözle bekliyoruz.”

Bu Bayram tatilinde Etihad, Fransız Rivierası’ndaki Nice ve Türk Rivierası’ndaki Antalya gibi yaz destinasyonlarına doğrudan faaliyet göstermeye ve Yunanistan’ın Mikonos ve Santorini adalarına dönmeye başladı. Haziran ayının başlarında Etihad, sezon için popüler ispanyol tatil beldesi Malaga’ya hizmetlerini yeniden başlattı.

Bu hafta Etihad, pembe şehir olarak bilinen ve Hindistan’ın Rajasthan kentinde önemli bir turistik nokta olan Jaipur’a doğrudan hizmet başlattı. Bu, Etihad’ın Hindistan’a açılan 11. kapısını işaret ediyor ve Etihad’ın artan bağlantı ve rahatlık yoluyla Hindistan pazarına olan bağlılığını pekiştiriyor.

24 Haziran’da Etihad, Suudi Arabistan Krallığı’ndaki dördüncü varış noktası olan El Kasım’a yeni bir hizmet başlatacak. Al Qassim, zengin kültürü, canlı pazarları ve tatlı hurma bahçeleri ile tanınır.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar