Pazartesi, Temmuz 1, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaBAEBAE Uçuşları: Bu Yaz Dubai'ye Uçan Yolcular için Ücretsiz 5 Yıldızlı Otel...

BAE Uçuşları: Bu Yaz Dubai’ye Uçan Yolcular için Ücretsiz 5 Yıldızlı Otel Konaklaması

Emirates, bu yaz Dubai’ye seyahat edenler için ücretsiz 5 yıldızlı otel konaklamalarını duyurdu. Havayolu, teklifin 1-21 Temmuz tarihleri arasında satın alınan biletlerde geçerli olduğunu söyledi.

Birinci sınıf veya business class dönüş bileti satın alan gezginler, JW Marriott Marquis Hotel Dubai’de iki gecelik konaklamanın keyfini çıkaracaklar. Premium economy’de veya economy’de rezervasyon yaptıranlar bir gecelik ücretsiz konaklamanın keyfini çıkarabilir.

Havayolu, ”Bu özel teklif, 4 Temmuz – 15 Eylül tarihleri arasında seyahat eden müşteriler için Dubai’ye 24 saatten fazla gidiş veya dönüş yapan tüm biletler için geçerlidir” dedi.

Teklif, havayolunun web sitesi, uygulaması, bilet ofisleri veya katılımcı seyahat acenteleri aracılığıyla “yolcuların gelişinden en az 96 saat önce yapılan” rezervasyonlar için geçerlidir.”

Biletler düzenlendikten sonra yolcuların e-posta göndermeleri gerekir EmiratesOffer@emirates.com kalışlarını onaylamak için yolcu detayları ile. Otel müsait değilse, havayolu bir otelde “karşılaştırılabilir yıldız derecelendirmesine sahip bir oda rezervasyonu yapacaktır.”

Havayolunun web sitesinde listelenen hüküm ve koşullara göre, teklif ikiz paylaşım esasına göre geçerlidir (en fazla iki yetişkin + 12 yaşına kadar 1 çocuk).

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar