Çarşamba, Mayıs 22, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaBAEBAE'deki işler: Emirates, Konut Sakinleri için Kabin Ekibi boş Pozisyonlarını Açıkladı

BAE’deki işler: Emirates, Konut Sakinleri için Kabin Ekibi boş Pozisyonlarını Açıkladı

Dubai merkezli havayolu Perşembe günü yaptığı açıklamada, Emirates’in BAE sakinlerine özel bir işe alım sürecinde kabin ekibi fırsatları açtığını duyurdu.

Adayların kısa listeye alınabilmesi için uygunluk kriterlerini kontrol etmeleri ve Emirates web sitesinde bulunan çevrimiçi bir başvuru formunu doldurmaları gerekir. Boşluk, BAE’de yaşayan ve çalışan tüm milletlere açıktır.

Emirates Group, rekor kıran karlarını açıkladığı için yakın zamanda çalışanlarına maaşlarının 20 haftası değerinde bir ikramiye verdi.

Nitelikler ve deneyim

Misafirperverlik / müşteri hizmetleri konusunda bir yıldan fazla deneyim,Olumlu tutum ve ekip ortamında mükemmel hizmet sunma konusunda doğal yetenek, birçok kültürden insanlarla ilgilenme, Asgari yeterlilik lise mezunu (12. Sınıf), Yazılı ve sözlü akıcı İngilizce’dir (başka bir dili konuşabilmek bir avantajdır), En az 160 cm boyunda ve ayak parmaklarının üzerinde dururken 212 cm’ye ulaşabilir, tüm uçak tiplerinde acil durum ekipmanlarına ulaşmanızı sağlamak için, Emirates kabin ekibi üniformasındayken görünür dövmeler yok (bandaj veya kozmetik ile örtmeden), Emirates kabin ekibi olarak Dubai’de bulunacaksınız ve BAE’nin istihdam vizesi şartlarını yerine getirmesi gerekecek
Rolün gerekliliklerinin yanı sıra, her zaman en yüksek standartlarda performans göstermeye, çözüm odaklı olmaya odaklanmaya ve zorlu bir çalışma programını yönetmeye kararlı olunmalıdır. Aday, müşterilerimize otantik bir deneyim sunma yeteneğine sahip olmalıdır.

Profesyonel, empatik, ilerici, vizyoner ve kozmopolit Emirates kişiliğini yansıtan ideal bir başvuru sahibi aynı zamanda kültürel açıdan da bilinçlidir.

Başvuru ile birlikte ingilizce bir özgeçmiş ve yakın tarihli bir fotoğraf sunulmalıdır.

Maaş ve yardımlar

Ücret üç bileşenden oluşur: sabit bir temel maaş, işletilen uçuşlar için saatlik ücret ve denizaşırı yemek ödeneği.

İşte bir hesaplama:

Temel maaş = 4.430 Dh / ay, Uçuş ücreti = Ortalama 80-100 saat / ay bazında 63.75 Dh / saat, Ortalama toplam ücret = 10.170 Dh / ay (~ 2.770 ABD Doları, 2.710 EUR veya 2.280 GBP).
Bunlar II. Sınıf (Ekonomi Sınıfı) için yaklaşık sayılardır. Gece durakları için yemek ödenekleri, ertesi ay gecikmiş olarak maaşa yatırılır. Otel konaklama ve havaalanına çift yönlü ulaşım şirket tarafından sağlanmaktadır.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Haber'e Reklam Ver

En Son Eklenenler

Son yorumlar