Çarşamba, Mayıs 22, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaBAEBAE-Hindistan Seyahati: Indigo, Abu Dabi'den 2 Popüler Şehre Günlük Uçuşlarını Duyurdu

BAE-Hindistan Seyahati: Indigo, Abu Dabi’den 2 Popüler Şehre Günlük Uçuşlarını Duyurdu

Artık Abu Dabi Havaalanlarından Hindistan’a daha fazla seyahat seçeneği mevcut. Perşembe günü, Hindistan’ın bütçe havayolu şirketi IndiGo, Zayed Uluslararası Havalimanı’ndan Chandigarh’a günlük uçuşların başlatıldığını duyurdu.

Ayrıca Kannur’a günlük uçuşları ve Lucknow’a günlük uçuşların yeniden başladığını duyurdu.

2020 yılında Zayed Uluslararası Havalimanı’ndan faaliyete başlayan IndiGo, programına haftalık toplam 21 uçuşu ekledi. Bu, Indigo’nun Abu Dabi’den yaptığı uçuşlarda yüzde 50’lik bir artışa işaret ederek havayolunun toplamını haftalık 63 frekansa çıkardı.

Yeni uçuşların başlatılması, Zayed Uluslararası Havalimanı’ndan hizmet verilen toplam varış noktası sayısını 120’nin üzerine çıkarıyor.

Abu Dabi Havaalanları Genel Müdürü ve İcra Kurulu Başkanı Elena Sorlini şunları söyledi: “Indigo’nun kapasitesindeki önemli artış ve bu yeni rotaların başlatılması, ortaklığımıza olan bağlılığımızda ve destinasyon ağımızı genişletmeye ve çeşitlendirmeye hazır olmada önemli bir kilometre taşını işaret ediyor.”

IndiGo İcra Kurulu Başkanı Pieter Elbers, en son ağ genişlemesini duyurdu: “Bu stratejik genişleme, Birleşik Arap Emirlikleri’ndeki varlığımızı sağlamlaştıracak ve seçkin iş ve tatil amaçlı seyahat edenlere bir dizi gelişmiş uçuş seçeneği sunacak ve eşsiz ağımız arasında zahmetsiz bağlantı sağlayacak. Abu Dabi Havaalanları ile işbirliği yapmaya kararlıyız.”

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Haber'e Reklam Ver

En Son Eklenenler

Son yorumlar