Perşembe, Haziran 27, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaSporKriket'Beynini Kullan': Rohit, T20 Dünya Kupası Yarı Finali Öncesinde Topa Müdahale İddiasıyla...

‘Beynini Kullan’: Rohit, T20 Dünya Kupası Yarı Finali Öncesinde Topa Müdahale İddiasıyla Inzamam’a Geri Döndü

Hindistan’ın Perşembe günü İngiltere’ye karşı T20 Dünya Kupası yarı finali öncesinde Hintli kaptan Rohit Sharma, sol kol pacer Arshdeep Singh’e karşı topu kurcalayan bir iddiada bulunan Pakistan efsanesi Inzamam ul Haq’a karşılık verdi.

Inzamam, Hindistan’ın 205’i savunurken 24 koşuyla kazandığı Süper Sekizler çatışmasında Avustralya’nın 15. vuruşunda Hintli melon ters vuruş yaptıktan sonra Arshdeep’in bütünlüğü konusunda şüpheler uyandırdı.

Hindistan kapsamlı galibiyetin ardından yarı finale yükselirken, Avustralya Afganistan’ın Bangladeş’i kazanmasının ardından turnuvadan elendi.

Ancak eski Pakistan, Arshdeep’in yarı yeni bir topla ters vuruş yapma yeteneği konusunda soru işaretleri uyandırdı.

“Pakistanlı bowling oyuncuları bunu yapsaydı, renk tonu ve ağlama olurdu. Bunu nasıl tersine çevireceğimizi çok iyi biliyoruz. Arshdeep ayın 15’inde bunu tersine çevirebilirse, top üzerinde ciddi çalışmalar yapıldı, “dedi Inzamam Pakistan’daki bir televizyon programında.

“Eğer Bumrah bunu yaparsa (anlayabilirsiniz), eylemi böyledir. Belirli bir hareketi veya hızı olan diğerleri bunu yaptığında, topun özel bir şekilde hazırlandığı anlamına gelir.”

Güney Afrika ilk yarı finalde Afganistan’ı dokuz kaleyle yendi.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar