Çarşamba, Mayıs 22, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaDubai Haber AğıBirleşik Arap Bankası, Network International ile Ödeme İşleme Anlaşmasını Yeniledi

Birleşik Arap Bankası, Network International ile Ödeme İşleme Anlaşmasını Yeniledi

Birleşik Arap Bankası (UAB), BAE’de uzun süredir evde yetişen bankalardan biri, Orta Doğu ve Afrika (MEA) bölgesindeki dijital ticaretin önde gelen sağlayıcısı Network International (Network) ile kredi kartı işleme anlaşmasını yeniledi ve ortaklığı banka kartını da içerecek şekilde daha da genişletti ağ içinde Tek bir platformda işleme.

Yenilenen anlaşma, uab’nin müşterilerine esnek, verimli ve ölçeklenebilir kart işleme için merkezi bir çözüm sunmasını sağlıyor.

Birleşik Arap Bankası İcra Kurulu Başkanı Shirish Bhide şunları söyledi: “Yıllar geçtikçe, Network International ile uzun süredir devam eden ortaklığımız uab’nin büyümesine olumlu katkıda bulundu. Yeni anlaşma, Ağın kart işleme yeteneklerini uab’nin bankacılık uzmanlığıyla birleştirerek müşterilerimize en iyi bankacılık hizmetlerini sunmamızı sağlayarak bu ivmeyi artırıyor.”

Birleşik Arap Bankası Bireysel Bankacılık Başkanı Emre Yalçın, “Network ile devam eden işbirliğimiz, en son teknolojiyi tüm hizmetlerimizin ve çözümlerimizin merkezine koyma taahhüdümüzü sergiliyor. Network International’ın teknolojisinden yararlanarak, operasyonel verimliliği artırırken müşterilerimizin deneyimini geliştirmeyi hedefliyoruz. Yenilenen ortaklığımızın, uab’nin dijital dönüşüm çağında müşterilerimize sınıfının en iyisi çözümler sunma yolculuğunda önemli bir rol oynayacağından eminim.”

Network International’ın Grup İcra Kurulu Başkanı Nandan Mer, “Network, 1995’ten beri uab’nin ortağıdır. Mevcut ilişkilerimizi genişleterek büyüme stratejilerini desteklemekten mutluluk duyuyoruz. 200’den fazla finans kurumuna ve 120.000 satıcıya hizmet veren lider bir dijital ödeme şirketi olarak, bu gelişmiş düzenlemenin uab’nin kart müşterilerine muazzam bir değer sunmasını sağlayacağından eminiz.”

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Haber'e Reklam Ver

En Son Eklenenler

Son yorumlar