Çarşamba, Mayıs 22, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaBAEBirleşik Arap Emirlikleri: Rak'ın Wynn Beldesindeki Oyun Alanına Ziyaretçiler için 'Kolayca Erişilebilir'...

Birleşik Arap Emirlikleri: Rak’ın Wynn Beldesindeki Oyun Alanına Ziyaretçiler için ‘Kolayca Erişilebilir’ Olacak

Bir yöneticiye göre, Ras Al Khaimah’ın ilk entegre tesisindeki oyun alanı ‘merkezi bir konumda’ olacak ve ziyaretçiler tarafından kolayca erişilebilir olacak. Bununla birlikte, ziyaretçiler oyun alanına girmekten kaçınabilir ve yine de Al Marjan’daki milyarlarca mülkte sunulan diğer deneyimlerin tadını çıkarabilirler. Tesisin İletişim Sorumlusu Michael Weaver, ”Bu (oyun alanı) merkezi bir konumda olacak ve kendi alanı olacak” dedi. “Ziyaretçiler için çok kolay erişilebilir olacak. Ancak, gelip diğer tüm deneyimlerin tadını çıkarmak isteyen başka insanlar da olacak. Böylece gelmek, odaları, restoranları, spayı, alışverişi deneyimlemek ve asla oyun alanına girmemek çok mümkün olacak.” Weaver, tesisin bazıları dünyanın dört bir yanından en iyi şefler tarafından yönetilecek 20 restorana sahip olacağını açıkladı. “Restoranların her biri kendi benzersiz sayfası olacak” dedi. “Bazılarında uluslararası şeflerimiz olacak. Odak noktası, 20’den fazla restoran ve salonla, sahip olmayı beklediğimiz uluslararası ziyaretçilerin zevklerine uyacak çok çeşitli yemeklere sahip olabileceğimiz. Yani oldukça özel olan bazıları var. Restoranların çoğu plaja bakacaktır, böylece insanlar gün batımı ve su manzarasına sahip olabileceklerdir.” Dubai’deki Arabian Travel Market (ATM) konferansının oturum aralarında Khaleej Times ile konuşuyordu.

 

Wynn Al Marjan Adası’ndaki havuz manzarasından manzara

Su aktiviteleri ve gece hayatı

Weaver, tesisin oyun merkezi dışında çeşitli aktivitelere sahip olacağını da sözlerine ekledi. “Plajın, suyun yanı sıra plajı da içine alacak bir gece hayatı deneyimi yaşayacağız. Otelin hemen önünde 3,6 hektarlık bu güzel tropikal peyzajlı havuz deneyimi yer almaktadır. Böylece insanlar güzel bir tropik sahil beldesinde olma hissine sahip olacaklar.”

 

Böyle bir şey yok

Pazartesi günü, Wynn Resorts Limited (WYNN), ilk sahil beldesi olan mülkün yeni görüntülerini yayınladı. Weaver’a göre, Basra Körfezi’ne uzanan yaklaşık 62 hektarlık bir ada üzerine inşa edilen tesis, adanın doğal güzelliğinden “yararlanacak”. “Sahilde, tam Arap Denizi’nde bulunarak, tüm ışığı, tüm su deneyimlerini çekebileceğiz ve insanlar için çok eşsiz bir deneyim olacak bir tesise sahip olabileceğiz” dedi. “Dünyada böyle bir doğayı ve Ras Al Khaimah’ın sunduğu her şeyi içeren başka bir şey olmayacak.” 1.500’den fazla odası bulunan tesiste ayrıca lüks süitler ve özel odalar yer alacak. “marina çevresinde lüks dolu bir dizi güzel mülkünüz olsun” dedi. “Su ile gezmek isteyenler için tesisin bitişiğinde bir marinaya sahip olma şansımız olacak.”

 

Al Marjan Adası’nda inşaat devam ediyor

2027’de açılıyor

Tesisin inşaatını 2025 yılında bitirmesi ve 2027 yılında halka açılması bekleniyor. ”Şu anda beton döküyoruz ve her kata çıkıyoruz” dedi. “Bu nedenle, 2025’in sonlarında binayı tamamlamayı bekliyoruz. Sonra iç mekanları bitirmeye başlayacağız. Ve bu 2027’nin başına kadar sürecek.” Ras Al Khaimah’ta yapım aşamasında olan tesisin yapısının tamamlandığında 300 metreden fazla olması bekleniyor. CCO’YA göre, ülke için “ikonik bir dönüm noktası” olacak ve “BAE’nin daha önce hiç görmediği bir şey” olacak.”
DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Haber'e Reklam Ver

En Son Eklenenler

Son yorumlar